Страница 10 от 153 ПърваПърва ... 891011122060110 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 2293
  1. #136

    Подразбиране

    Ще го шия на бълг. разграфена панама с конци дмц.
    Размера е 55/70 приблизително.
    Рано е да показвам етап ,защото не съм набавила всички конци.Всъщност не се налага да купувам много ,защото имам много останали.
    Благодаря за подкрепата,търпение имам -времето е кът.

  2. #137

    Подразбиране

    Гоблена е разкошен , поздравления за избора.
    Не се притеснявай за мартениците , сигурна съм , че ще се получи страхотен резултат.

  3. #138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    здравейте момичета.
    От много време влизам и разглеждам вашите красоти и всички гоблени на ГК много ми харесват.
    И аз реших да се пробвам.Не ме притесняват многото цветове,нито мартениците- все някак ще успея да ги организирам.
    Притеснява ме това,че в една мартеница има два коренно различни цвята.Мислех,че ще са по-близки и като се ушие няма да се различават,а аз сега ги виждам и двата цвята в един бод.
    Вашият съвет-това нормално ли е?
    Ето това е гоблена.80 цвята и120 мартеници
    Аз също съм си харесала този гоблен ,но така и не можах да намеря схемата,така че ще следя твоя с интерес

  4. #139

  5. #140

    Подразбиране

    Специално за Elisa
    но и за всеки любител на тази фирма.
    Ели,виж на какво поподнах.

    http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/...a33f5.jpg.html
    Това не е ли долната половина на твоя гоблен?Покажи ти докъде стигна

  6. #141

    Подразбиране

    Да, точно долната половина е, по-точно три четвърти. Тя е най-красивата, защото е най-наситена със сочни цветове и детайли (не че останалите части не са). Благодаря за показването.

  7. #142

    Подразбиране

    незнам дали е тук мястото да питам,ако не извинете ме и изтриййте поста.Някой дали е виждал ушита тази красота.Приготвила съм схемата и мого го харесвам,но незнам дали ще е сполучлив.А нали всички тука сте майстори изпълнители на ГК

    eхooooooooooooooo

  8. #143

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipitka Виж мнение
    незнам дали е тук мястото да питам,ако не извинете ме и изтриййте поста.Някой дали е виждал ушита тази красота.Приготвила съм схемата и мого го харесвам,но незнам дали ще е сполучлив.А нали всички тука сте майстори изпълнители на ГК

    Това е една от най-сполучливите схеми на GK. От един руски форум показвам етапи. Дано те убедят да го започнеш, а ние ще се наслаждаваме резултата.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  9. #144

    Подразбиране

    Олееее,че яко се получава.Решено мятам го.Само още един въпрос.Понеже има две схеми една за голям 500/657 и една за по/малък 360/473.Как ммислите дали по/малкият ще бъде,по/неясен или нещо няма да е наред.Или поросто ще си е по малък.Уфф,че обяснявам и аз ама...........
    eхooooooooooooooo

  10. #145

    Подразбиране

    мисля,че само ще е по-малък.А аз съм си приготвила ГК 1613,намам само снимка да кача,дали някой го е срещал в процес на работа,че много съм любопитна.Остават ми само 60 цвята да си купя и го почвам

  11. #146

    Подразбиране

    Pipitka, При по-малкия лицата на дамите са размазани При големия стената и растението са кошмарни за шиене.

  12. #147

    Подразбиране

    Ох,дали ще са много размазани,че толкова труд,за размазани лица......
    eхooooooooooooooo

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipitka Виж мнение
    Олееее,че яко се получава.Решено мятам го.Само още един въпрос.Понеже има две схеми една за голям 500/657 и една за по/малък 360/473.Как ммислите дали по/малкият ще бъде,по/неясен или нещо няма да е наред.Или поросто ще си е по малък.Уфф,че обяснявам и аз ама...........
    Не съм подстрекател ама ГОЛЕМИЯ. Няма само аз да се мъча я. А сега сериозно - на големия лицата са по-отчетливи и контраста между фигурите и фона е по-голям. А иначе и двете схеми са отлични. Снимките, които ти показах са от големия. Така че преценяваш и почваш, а ние подкрепяме.

  14. #149

    Подразбиране

    Леле тежка задача ме чака,има няма няколко години...... все един и същ гоблен да боцкам.
    eхooooooooooooooo

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    мисля,че само ще е по-малък.А аз съм си приготвила ГК 1613,намам само снимка да кача,дали някой го е срещал в процес на работа,че много съм любопитна.Остават ми само 60 цвята да си купя и го почвам
    Схемата е разработена по поръчка на една рускиня. Има си и другарче. И двата гоблена с един и същи размер.За съжаление още няма публикувани етапи.

    Погледни си в емейла за другарчето!



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Редактирано от elenatzanou : 02.02.2011 в 16:23.

Страница 10 от 153 ПърваПърва ... 891011122060110 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •