Страница 100 от 153 ПърваПърва ... 50909899100101102110150 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,486 до 1,500 от 2293
  1. #1486

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Бавно, но славно. Това, което се вижда в средата е силуета на първата крава http://ninicol.gallery.ru/watch?ph=xyV-dA7mr[/url]
    капка по капака - вир
    крава по крава - стадо на водопой ....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #1487

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    капка по капака - вир
    крава по крава - стадо на водопой ....

    Стадото е от това + още 3 едри рогати добичета

  3. #1488

    Подразбиране

    kaluga,шеметна скоростПри толкова много детайли,не знам как успяваш.
    lili49,лист за седмица си е постижение , с което трябва да се гордееш.
    Unknown_lady,кравичката и сега се вижда,но като запълниш всичко около нея,ще се появи в цялата си прелест.
    tiherula,приемаме с радост нови членове на клуба.Избирай бързо и започвай.Чакаме с нетърпение всеки нов етап.

  4. #1489

    Подразбиране

    ya-ya какво става с твоите КОНЕ ПРЕД ТЕРАСАТА напредваш ли Кога ще покажеш етап от него

  5. #1490

    Подразбиране

    Скоро,скоро.Имам около 2 листа да завърша реда и ще покажа.

  6. #1491

    Подразбиране

    Много трудно взех решение. но това е в стила ми - като е гарга да е рошава .
    Колебаех се , защото гоблена в който се влюбих от пръв поглед е с голямо ниво на трудност ,а за мен ще бъде първата сериозна работа извън вилер. 982 Forest Scene Моля помогнете със схеми,ключ и съвети.Мисля да е на 18 каунт.

  7. #1492

  8. #1493

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tiherula Виж мнение
    Много трудно взех решение. но това е в стила ми - като е гарга да е рошава .
    Колебаех се , защото гоблена в който се влюбих от пръв поглед е с голямо ниво на трудност ,а за мен ще бъде първата сериозна работа извън вилер. 982 Forest Scene Моля помогнете със схеми,ключ и съвети.Мисля да е на 18 каунт.
    И аз много го харесвам 982 и вече се оглеждам за следващия, макар, че още съм до средата на първия си ГК, но сякаш нямам смелост да " вляза в гората "..... все още. Моят е с ниво 4 и от няколко дни съм с пяна на уста че ме е замъчил един дребен детайл, в който са успели да "наръгат"(простете за израза) сигурно всичките 195 цвята... Дори не мога да си представя как изглежда ниво 7.

    На мен скрина на Forest Scene 982 никога не ми е правил впечатление, но останах възхитена, когато го видях ушит от kaluga, а и следя етапите на една рускиня, която го шие в момента- толкова е ефектен, че имам чувството,че се изгубвам в тази зеленина. Поздравявам те за избора и ти пожелавам един ден да го гледаш в рамка на някоя от стените в дома си!

    ПП Може ли и аз да помоля за схемата на 982 ? Иска ми се скоро да се спра на нещо за да започна да събирам конци. За сега се лутам из гори, цветя и прословутия паун 971...
    Адресът ми е:
    ivaivelina08@abv.bg

  9. #1494

    Подразбиране

    Благодаря Дейзи!
    veneta.mandradjieva@abv.bg
    Редактирано от tiherula : 06.06.2012 в 20:25.

  10. #1495

    Подразбиране

    Eveline имаш поща
    tiherula при теб не мога да пратя-връща ми писмата

  11. #1496

    Подразбиране

    Да не би да имаш някакъв филтър и да ме спира?

  12. #1497

    Подразбиране

    Грешката е моя. Извинявай!Нали съм комютърен гений...бях си сбъркала адреса
    veneta.mandradjieva@abv.bg
    Редактирано от tiherula : 06.06.2012 в 20:54.

  13. #1498

  14. #1499

    Подразбиране

    Лошото време тези дни малко помогнаха да напреднаНо все още нищо няма на лице.А кога ще стане
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #1500

    Подразбиране

    Реклама:
    lili49,напредъка е значителен
    Отначало е малко страшно от тази честа смяна на конци и единичките,но с
    времето се свиква.Със сигурност няма да стане скоро.Но приемеш ли това и въоръжиш ли се с търпение,шиенето ще ти носи само удоволствие.
    И почти съм убедена,че няма да ти е единствения ГК.Това си е болест и то силно заразна.
    Вижте това:http://club.osinka.ru/iposts.php?ima...5d7d9ad96433aa
    http://club.osinka.ru/iposts.php?ima...efcfa412cb76f8
    Без коментар!!!
    Редактирано от ya-ya : 07.06.2012 в 14:13.

Страница 100 от 153 ПърваПърва ... 50909899100101102110150 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •