Страница 112 от 131 ПърваПърва ... 1262102110111112113114122 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,666 до 1,680 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Поразрових се малко,за да съм ти по-полезна,но момичето,което го е шило не дава никаква информация с какви конци е шила.Освен това,не се знае доколко качествена е снимката .
    Върти ми се из главата,че съм го виждала и в друг сайт.Там сякаш беше по-светъл,но засега не го откривам.

    Моето мнение е,че е малко размазан,има някои недостатъчно изчистени детайли,но като цяло става.

    Ето,намерих го: http://rukodelie.devichnik.ru/index....lpine-village/

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета.Най-накрая имам малък напредък по моя гоблен(ГК1793-Interior of a Picture Galeri) и реших да го споделя с вас
    Не съм добър фотограф,в действителност цветовете са по-ярки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране Поздравления

    Истински шедьовър ще се получи!Възхитена съм от търпението ти!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Здравейте момичета.Най-накрая имам малък напредък по моя гоблен(ГК1793-Interior of a Picture Galeri) и реших да го споделя с вас
    Не съм добър фотограф,в действителност цветовете са по-ярки.
    Грандиозна работа ще става- много детайли, много нещо
    Сигурно е трудно, но поне не е скучно.Прекрасна картина и най трудното (началото) вече е направено! Ще следя с интерес етапите!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    Грандиозна работа ще става- много детайли, много нещо
    Сигурно е трудно, но поне не е скучно.Прекрасна картина и най трудното (началото) вече е направено! Ще следя с интерес етапите!
    Със сигурност не е скучен и тези много детайли го правят доста размазан,но мисля че когато ушия 2,3 такива реда ще се откроят детайлите.И като знам с какво темпо напредвам-това ще е след 2,3 години .

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Със сигурност не е скучен и тези много детайли го правят доста размазан,но мисля че когато ушия 2,3 такива реда ще се откроят детайлите.И като знам с какво темпо напредвам-това ще е след 2,3 години .
    Така е, като понапреднеш очертанията и детайлите ще се поизбистрят и ще стане много красиво- важно е търпение да имаш.

    А за темпото ще кажа, че хубавите неща стават бавно -страшно клише е, но в случая е 100% истина....

    пп И аз напоследък съм се поуспала с моя гоблен, но той е доста скучен....море, море, все море...край няма. Не, че се оплаквам- после пък му се радвам

  7. #7

    Подразбиране

    Пореден отчет.
    Беше стана
    В това дъждовно време,снимките станаха тъмни,но цветовете са някъде посредата.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Здравейте момичета.Най-накрая имам малък напредък по моя гоблен(ГК1793-Interior of a Picture Galeri) и реших да го споделя с вас
    Не съм добър фотограф,в действителност цветовете са по-ярки.
    Супер!

  9. #9

    Подразбиране

    Малък напредък и от мен. Бавно става, но много се забавлявам с този гоблен.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Малък напредък и от мен. Бавно става, но много се забавлявам с този гоблен.
    Какво да кажа- един от любимите ми гоблени! Прекрасно се получава!

  11. #11

    Подразбиране

    Време е за нов етап:
    Почти средата-52 листа от 104


  12. #12

    Подразбиране

    Браво, ya-ya, чудесно се получава! И вече ще почнеш обратното броене на схемите.

  13. #13

    Подразбиране

    Имам чувството ,че балконите на сградата са надвесени над мен!Има толкова много детайли ,а са невероятно изразителни и релефни....Съвършенство!

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета...чета,чета-изчетох целиа форум!Гледам,гледам...И ми се ще да започна отначало!Мислех,че нещо съм ушила и аз,но като видях вие какво правите...наистина нямам думи!Моите адмираций за всички вас!Много ще се радвам да ми помогнете да започна!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena Виж мнение
    Много ще се радвам да ми помогнете да започна!
    Чудесно е, че тази фирма има нов любител и надявам се последовател...тук всички са мили и отзивчиви и със сигурност ще ти помогнат...кажи конкретно от каква помощ имаш нужда...

Страница 112 от 131 ПърваПърва ... 1262102110111112113114122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •