Страница 113 от 153 ПърваПърва ... 1363103111112113114115123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,681 до 1,695 от 2293
  1. #1681

    Подразбиране

    Eveline
    Много блаодаря прекрасен е
    аз съм за втория гоблен, повече ми харесва

  2. #1682

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamelia ilieva Виж мнение
    Eveline
    Много блаодаря прекрасен е
    аз съм за втория гоблен, повече ми харесва
    Кой по-точно- втория от въпроса на Марияна Георгиева, или втория ,който показах аз

  3. #1683

    Подразбиране

    Аз като не шия-поне да се изкажаНай много от показаните морски ми харесва 2324Някаква сила има в тази картина.За мъж това бих ушила.
    Овне страхотен ти е гобленът
    Аз успявам на три дена да извадя гоблена и да ушия по двайсетина бодаС това темпо ще го влача с години но това е положението засега.

  4. #1684

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    Кой по-точно- втория от въпроса на Марияна Георгиева, или втория ,който показах аз
    http://www.goldenkitestore.com/index...3e051128479a9f

  5. #1685

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Лривет момичета!Шиете прекрасни гоблени!!!Следя с интерес красотите,които създавате!!!Възхищавам ви се. Имам схеми на три GK,но нямах куража да започна такъв голям и сложен гоблен.Сега имам повод,който ме амбицира. Момичета,искам да ушия гоблен за сина на морска тема.Нямам конкретен модел....2356-Norwegian Ship under Sail;2324-Sail and Empress;1184- The Shore of the Turquoise Sea;1049-View of a Port;1701-Lighthouse... Синът ми бе приет във военноморското и затова искам да му подаря нещо "морско". Клетвата му е на 6.10. и ще пропусна за съжаление националната среща. Приемам всякакви идеи и предложения. Предварително благодаря. Лек и успешен ден на всички!!!
    1701-Lighthouse

  6. #1686

    Подразбиране

    Eveline,ако трябва да избирам между 1575 и 2269,съм за "Деветият вал".
    Макар че,ако съм докрай честна Айвазовски,хм.... ...не знам как ще се получи.Във връзка с въпроса за промяната на размерите на 1575,си мислех,че трябва да се потърси друга изходна картина.Поразгледах творчеството му-ами то все вода,облаци ,мъгли-как ще изглежда в гоблен,като се насложи и известната размитост на ГК.
    mariqna_georgieva,аз бих избрала 2324 или 2356,един от двата.На момчето ти му е нужен попътен вятър,а не бури в живота или бурно море при плаване.
    Редактирано от ya-ya : 12.09.2012 в 17:07.

  7. #1687

    Подразбиране

    1575 е създаден по този изходник обработен от ГК http://www.goldenkite.com/gallery/sh...18&language=bg
    Същия го изпратих вчера с едно писмо до ЭстЭ. Днес получих отговор,че ще се съобразят с желанията ми, за размер и цвят, ще ми бъдат изпратени няколко скрина с различни корекции в т.ч.където има нужда и ръчно обработени( в ГК са само компютърни прогони без дорисуване) Няма да плащам нищо, докато не си избера.Ако крайния резултат не ми хареса- просто няма да купя схемата. Прецених, че ако изпратя същия изходник в ГК, ще направят малко по голям размер на схемата, но пак ще е със същите недостатъци- блед,мътен, липса на контраст и т.н. затова се реших на това. Просто много харесвам картината и дори и да е бурно морето, по-нататък ще ушия и едно спокойно за баланс...пък и аз съм морско чедо варненско - морето ми е до колене дето се вика и бурите не ме плашат
    Много харесвам проектите на ГК, просто както и при други дизайнери се случва да имат успешни и не толкова успешни проекти, а този май е от вторите... И ако се случи така, че ми направят качествена схема и започна да го шия, най-вероятно, ще си взема и нещо по шарено от ГК че с това море и небе, ще ми дойде все едно да шия фон ама с 200цвята. Колкото до мъглите, чела съм ,че при ГК изглеждат много реалистично.
    От есте ми казаха, че ще се свържат с мен най-рано средата на октомври, така че ще падне чакане. Може и нищо да не се получи- ще видим.

    ЭстЭ-ушит гоблен :http://zlataya.info/publ/sajt/processy/70/2-1-0-234

  8. #1688

    Подразбиране

    Аз съм поръчвала от сайта на ГК. Има и опция за банков превод. Като го натиснете, в пощата ще получите проформа - фактура. В банката ще ви направят валутен превод, като ще имате още около 35 лв. допълнителни разходи,защото трябва да отметнете , че всички разходи по превода са за ваша сметка.При Маркус трябва да стигне сумата, която ви е написал в проформата, иначе няма да ви прати схемата.

  9. #1689

    Подразбиране

    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Боря се с фона вече! Не ви ли се струва, че главата и е доста голяма спрямо тялото?
    А за лошото качество на снимките е виновен фотографът, т.е. аз.
    Редактирано от Eveline : 13.09.2012 в 22:24.

  10. #1690

    Подразбиране

    Според мен много си е добре главата на момиченцето.Така сладко е прегърнало котака. Прекрасна картина.

  11. #1691

    Подразбиране

    Не се притеснявай, на малките деца главите по принцип са им по-големи, отнесени към тялото. А ако имат и бузки, както е тази сладурана...
    Гобленът става чудесен!

  12. #1692

    Подразбиране

    Красота!Нормално си е детенцето.Така изглежда , защото гледната точка е по-високо и близо до главата, а тялото е под ъгъл-перспектива.

  13. #1693

    Подразбиране

    И аз така все се вглеждам и ми се струва, че нещо не е както трябва, но това е само внушение...
    Не се притеснявай и аз не виждам нищо нередно в детето. Това е един от малкото гоблени на ГК, които харесвам. Все едни такива ренесансови са им и лично на мен не ми допадат. Едва 4-5 от каталога им са неща, които съм си мислела че бих ушила и този е единият.
    Прекрасно се получава, така че не се вглеждай излишно .
    Чакаме момента с рамката и да те поздравяваме за резултата

  14. #1694

    Подразбиране браво

    Гобленът е прекрасен и тази малка кукла е като жива!!!Не търси дефекти там където няма.Творението ти е уникално и много ти се възхищавам!!!

  15. #1695

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за отзивите ! Аз все намирам кусури за нещо.Още повече, че имам снимка, на която изглеждам почти по същия начин- същата пепеляворуса опашка на гърба и пухчета виещи се край лицето ми, пола от много тъмносиньо-лилава дантела и блузка,на която моделът е взет все едно от тази картина . Снимката е правена на първата ми продукция по пиано и по този повод имаше почерпка, а моя милост така се омаза с един линзер(така ли се казваха) отпред на гърдите.... та за това ме подредиха в подобна поза и ми дадоха да държа пред себе си една плюшена лисица, която нечий брат или сестра носеше... По това съдя за пропорциите- моето лице май е по-малко, а и като цяло главата ми също... Надявам се в рамка да изглежда по-добре, пък и имам още фон да шия и се надявам той да "обере" малко от размера на главата, но дори и да не стане, мисля,че пак ще му се радвам... А колко е голям и тежък -вече се чудя на къде да го завъртя за да ми е удобно да шия.
    Още веднъж благодаря за милите думи

Страница 113 от 153 ПърваПърва ... 1363103111112113114115123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •