Страница 132 от 153 ПърваПърва ... 3282122130131132133134142 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,966 до 1,980 от 2293
  1. #1966

    Post

    Ауу голяма красота, много обещаващ гоблен, прекрасно се открояват и сградите и купола на църквата!
    Браво и за бързината!

  2. #1967

    Подразбиране

    Благодаря, Poepie! Иска ми се да по-бързичко да става/защото съм си харесала сума ти други красоти/, но при ГК не се получава.

  3. #1968

    Подразбиране

    Да пораздвижа малко темата .
    Не съм завършила реда, но така или иначе правих снимки заради отчетната неделя при рускините ,та да покажа.



    Цветовете са нещо средно между двете снимки.

  4. #1969

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Да пораздвижа малко темата .
    Не съм завършила реда, но така или иначе правих снимки заради отчетната неделя при рускините ,та да покажа.



    Цветовете са нещо средно между двете снимки.
    Страхотно се получава! Браво!

  5. #1970

    Подразбиране

    Следя етапите на всички с интерес,но с нетърпение очаквам да се появи нещо ново от ГК.Конете оживяват пред погледа ми.Толкова са реални...Преди няколко дни завърших " Ездачка " на Солария и като сравня моя кон със тези ,ми става тъжно!
    Поздравявам Ви за избора и за изпълнението!Невероятно красиво,истинско и изпълнено с живот!

  6. #1971

    Подразбиране

    наистина реално все едно ги гледаш отсреща през прозореца

  7. #1972

    Подразбиране

    Като истински са

  8. #1973

    Подразбиране

    Благодаря на всички ви,момичета.

  9. #1974

    Подразбиране

    ya_ya много е красив. Все се чудех защо си избрала този модел, но като го видях готов разбрах защо. Уникален е.

    Преди време четох темата в осинките и си помислих, че това което са го замислили с отчета няма да стане. Но... изглежда при рускините лабаво няма.

  10. #1975

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vbanowa Виж мнение

    Преди време четох темата в осинките и си помислих, че това което са го замислили с отчета няма да стане. Но... изглежда при рускините лабаво няма.
    Не само,че действа,ами е и голям стимул.За две седмици уших 3 листа-някъде около 15000 знака са това.Иначе шия обикновено лист за 2 седмици.

  11. #1976

    Smile

    ya-ya поздравления, напредваш със завидна скорост! Аз за съжаление много малко време имам за шиене! Но зимата повече!
    Гоблена е много интересен и следя етапите с интерес!

  12. #1977

    Подразбиране

    ya-ya, поздравления и от мен. Чудесен гоблен се получава!!!

  13. #1978

    Подразбиране

    ya-ya Много красива картина се получава... много!Още веднъж за теб

    Така ми се иска да започна нещо от ГК, ама пусто съм хвърлила око на гората 982 и тя един чаршав, пък море и гора, все скука (че и двете в зелената гама) Много я харесвам, но и никога не съм шила 2 неща едновременно, пък сега морето не мога да го изоставя, че ще ме изядат по имейла рускините ......

  14. #1979

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Поклон за търпението и златните ви ръце,които сътворяват тези невероятни красоти.Шия гоблени от много години,но и в най-смелите си мечти не съм мислила,че мога да ушия нещо такова.А толкова ми се иска.Харесах си едни рози и бих помолила,ако някой има схемата да я сподели с мен.Предполагам,че многото въпроси ще са след това.
    http://savepic.org/3391667.htm

    Благодаря предварително!bub.ka@abv.bg
    Сега видях №1498 С нетърпение очаквам отговор
    Редактирано от bubka : 15.09.2013 в 16:36.

  15. #1980

    Подразбиране

    Реклама:
    bubka,заповядай схемата и приятно шиене!
    http://dox.bg/files/dw?a=32d959a2e8
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

Страница 132 от 153 ПърваПърва ... 3282122130131132133134142 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •