Страница 15 от 153 ПърваПърва ... 513141516172565115 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 2293
  1. #211

    Подразбиране

    Винаги е време за етап.Разкош

  2. #212

    Подразбиране

    Ако питаш мен бързо напредваш и е страхотен.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  3. #213

    Подразбиране


    Браво,чудесен е.
    eхooooooooooooooo

  4. #214

    Smile

    Става все по - красиво.Благородно завиждам на упоритостта ти.

  5. #215

    Подразбиране

    Мили дами ,ако някоя от вас има това в архива си ,много МОЛЯ да ми го изпрати . Ще съм ви много БЛАГОДАРНА .Сега се оглеждам и ми се мъдри из главата идеята да се присъединя към "лудите" по ГК или HAED. Набирам смелост и средства за едно подобно начинание .Подкрепата Ви съм сигурна че я имам ,но ми остава по -трудната част /финансовата /.
    http://www.goldenkitestore.com/index...oducts_id=7719

  6. #216

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Svetlana Lazarova Виж мнение
    Мили дами ,ако някоя от вас има това в архива си ,много МОЛЯ да ми го изпрати . Ще съм ви много БЛАГОДАРНА .Сега се оглеждам и ми се мъдри из главата идеята да се присъединя към "лудите" по ГК или HAED. Набирам смелост и средства за едно подобно начинание .Подкрепата Ви съм сигурна че я имам ,но ми остава по -трудната част /финансовата /.
    http://www.goldenkitestore.com/index...oducts_id=7719
    Къде да ти я изпратя
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  7. #217

    Подразбиране GK

    Ами то малко акъл се иска ,ама на време да ти идва !
    svetli@windowslive.com

    Страхотни сте ! Безкрайно съм ви благодарна !

  8. #218

    Подразбиране

    Много искам да споделя с вас притесненията си. Откакто шия GK , някак си останалите гоблени ми се струват недоработени, груби... Не знам как точно да се изразя - нещо като детски рисунки. Мисля, че ми се изкриви способноста за възприятие. На някой друг случва ли му се това, или сам самотна луда.

  9. #219

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elenatzanou Виж мнение
    Много искам да споделя с вас притесненията си. Откакто шия GK , някак си останалите гоблени ми се струват недоработени, груби... Не знам как точно да се изразя - нещо като детски рисунки. Мисля, че ми се изкриви способноста за възприятие. На някой друг случва ли му се това, или сам самотна луда.
    Не си самотна ,има и други луди .

  10. #220

    Подразбиране

    Ох,добре че сподели....
    Мислех си, че само аз съм се сбъркала нещо.Пък то било заразно,гледай ти
    Елена,преди малко показа два етапа в темата си. Сезонът на DOME е прекрасен,ама очите ми са само в Ангела

  11. #221

    Подразбиране

    ГК са единствени,поне за мене.Нищо не може да се сравнява с тях

  12. #222

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    ГК са единствени,поне за мене.Нищо не може да се сравнява с тях

    Показвай етап,де....докога ще ни държиш в напрежение?

  13. #223

    Подразбиране

    elenatzanou, всички които са се докоснали до ГК, започват да мислят така. Сега, когато шия втори ГК, обаче чувствам нужда от време на време да шия по-лесен гоблен и усещам как се заглеждам и по други красоти, но вече ги подбирам, като че ли по друг начин. Определено, чувството, че шиеш някаква картина (в истинския смисъл на думата) не те напуска по време на процеса, но все пак човек се уморява от многото смяна на цветове, единичните бодове и осъзнаването, че процесът е продължителен и труден. Крайният резултат, обаче си струва - получаваш шедьовър.
    Svetlana Lazarova, отдавна съм хвърлила око на твоя избран гоблен, но не знам кога ще му дойде редът. Много го харесвам, като че ли изведнаж те пренася в друга епоха, друг свят, спокоен, малко романтичен и невероятно жив.

  14. #224

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    elenatzanou, всички които са се докоснали до ГК, започват да мислят така. Сега, когато шия втори ГК, обаче чувствам нужда от време на време да шия по-лесен гоблен и усещам как се заглеждам и по други красоти, но вече ги подбирам, като че ли по друг начин. Определено, чувството, че шиеш някаква картина (в истинския смисъл на думата) не те напуска по време на процеса, но все пак човек се уморява от многото смяна на цветове, единичните бодове и осъзнаването, че процесът е продължителен и труден. Крайният резултат, обаче си струва - получаваш шедьовър.
    Svetlana Lazarova, отдавна съм хвърлила око на твоя избран гоблен, но не знам кога ще му дойде редът. Много го харесвам, като че ли изведнаж те пренася в друга епоха, друг свят, спокоен, малко романтичен и невероятно жив.
    Аз лично ,се пренесох в света на " Клетниците" на В.Юго това произведение ми е слабост и много ме е впечатлило още когато бях малка ,а този гоблен е моята представа за онова време ....

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей ,момичета аз като видях моята Ниагара ,веднага ме впечатли и си мисля че в минал живот съм била там.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Страница 15 от 153 ПърваПърва ... 513141516172565115 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •