Страница 23 от 153 ПърваПърва ... 1321222324253373123 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 2293
  1. #331

    Подразбиране

    Големия размер е 500/621 и е 200 цвята а малкия е 250/310 и е 197 цвята
    Преди малко го гледах в техния сайт

  2. #332

    Подразбиране

    Аз вече шия Forest scene, но small вариант без смесени цветове(solid), на панама № 14 .Много ми харесва!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от kaluga : 05.04.2011 в 13:55.

  3. #333

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    bumer2008, извини ме, че се намесвам в твоите намерения, но 18 каунт Аида си е доста едра панама. Рускините шият на нея , но на кръстче, (Галина Трисеева, чийто гоблен е показала Тамида го е шила на Аида 18 на кръстче, за да не прозира панамата. Пак за да не прозира на 18 каунт, най-добре да се шие петит-пойнт на 3 нишки. При ГК, обаче не може, защото там има смесени конци, затова за да не прозира, трябва да шиеш на 4 ката, но пък става доста плътно. Моето мнение е, че е най-добре да се шие на нашата панама (разграфена, или бяла неразграфена), тогава и на два ката няма да прозира. Аз ших моя първи ГК на бяла неразграфена, въобще не прозира, а втория - на Лугана 25, също е много добре, а и панамата е много приятна за шиене, но гобленът става по-малък (в 1см има 10 нишки).
    Що се отнася до цвета, според мен няма значение, защото и без това всичко се покрива. Извини ме за обстойното обяснение.
    ЕЛИ , ОТ КЪДЕ МОГАДА СИ КУПЯ ТАКАВА ПАНАМА LUGANA 25 ? 8888bg.НЯМАТ ,А В САЙТА НА МИЛЕНА СТИЛ ИМА САМО НА РАЗМЕР ,НО НАЙ- ГОЛЕМИЯТ Е 50/70 CM. НА МЕН МИ ТРЯБВА ОКОЛО 80/100 СМ.

  4. #334

    Подразбиране

    от начало исках и аз със смесени цветове, но се уплаших от нивото на сложноста-7! последно ме убеди да шия без смесени цветоеа фото долу:на фото гоблен ушит без смесени цветове изглежда по-контрастен!
    Прикрепени файлове Прикрепени файлове

  5. #335

    Подразбиране

    Kaluga,ти направо ме уби!!!!
    Каква е тази космическа скорост?
    Момичета,това,което е ушито е горе-долу за около месец.Имаш си и станок,поздравления!
    Моля те, ела на следващата ни среща.Много искам да го видя и да го пипна ,пък и да се запознаем на живо.

  6. #336

    Подразбиране

    Svetlana Lazarova, според мен най-добре е да позвъниш на Милена стил. Те са официални представители на Zweigart и не може да нямат панама на метър. В сайта предлагат на парче, защото цената е доста височка.

  7. #337

    Подразбиране

    благодаря!по-точно почнах го на 16 март,ето какво значи ГОЛЯМ МЕРАК!
    няма да мога да го донеса ,защото хванат здраво за рамата...и ме срам от опакова страна,аз не се старая и тя е доста "космата"Така че ще качвам редовно фото и ,може би ще го донеса готов!

  8. #338

    Подразбиране

    Kaluga,няма от какво да те е срам.Важно е лицето.Погледни няколко страници назад гърба на моя гоблен, за да се успокоиш

  9. #339

    Подразбиране

    Хора, къде намирате схеми на GK solid colors? Аз имам огромен архив на фирмата, но всичко е с мартеници. Не ме плаши количеството на цветовете, но от чист мързел не ми се занимава с мартеници.

  10. #340

    Подразбиране

    Ата , изпратих ти и двете схеми
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #341

    Подразбиране

    Светлана, аз си поръчах в магазина в Стара Загора на метър и ми го доставиха, мисля, че от Милена стил, не е евтино, но има по-голяма сметка от това на парче.
    kaluga, много ми се иска да се запознаем и да видя гоблена. Така се радвам, че приятелите на ГК се увеличават. А ти се движиш с голяма скорост, за което ти завиждам с бяла завист. Наистина меракът ти е голям. Струва ми се, че от пейзажите на ГК, този е най-красив.
    Дейзи, чудесен гоблен си избрала. Пожелавам ти успех.
    Злате, и на мен много ми харесва гоблена, който си избрала. Мисля, че е по-добре да шиеш големия вариант. Успех.
    Редактирано от Elisa : 14.04.2011 в 19:16.

  12. #342

    Подразбиране

    Наистина , и аз мисля че този най-красив!А скорость засега е такава, докато ме траят домашните.... Спрях да им угаждам, но засега ме подкрепят.Големи надежди на идващите празници,утивам при свекърва и ще имам много време за гоблен!

  13. #343

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaluga Виж мнение
    Наистина , и аз мисля че този най-красив!А скорость засега е такава, докато ме траят домашните.... Спрях да им угаждам, но засега ме подкрепят.Големи надежди на идващите празници,утивам при свекърва и ще имам много време за гоблен!
    И после само да си се оплакала от свекърва
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #344

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    И после само да си се оплакала от свекърва

    Aз винаги съм казвала, че имам добра свекърва, да ми е живи и здрави със свекъра(и той голям почитател на гобленарки)!

Страница 23 от 153 ПърваПърва ... 1321222324253373123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •