Страница 39 от 131 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследенПоследен
Показване на 571 до 585 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ами моето мнение е със смесените цветове. Разликата в парите е почти никаква, а има разлика в крайния резултат.Ще трябва да помолим и някой вещ в нещата как се купуват схеми от този сайт. Никога не съм купувала нещо от такива сайтове и идея си нямам как става....

  2. #2

    Подразбиране

    Не се и съмнявам Сами, че ще се включиш. Дали да не създадеме и отделна темичка специално за записване на желаещите да участват в покупката?

  3. #3

    Post

    Нали има.Когато трябваше да се гласува.Може да я продължим.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9120&page=4

  4. #4

    Подразбиране

    И аз се включвам
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #5

    Подразбиране

    Солидарна съм момичета с вас.Нали и аз гласувах за рейтинга на този гоблен
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  6. #6

    Подразбиране

    И аз съм за схема със смесени цветове.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също ще се включа в закопуването на схемата.

  8. #8

    Thumbs up

    Браво момичета!Ние успяхме с нашия фаворит А съм за поръчка на този със смесените цветове

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте момичета ! Аз съм нова и не съм гласувала за вашия гоблен - сори..... , но ако ме включите във вашия списък ще се радвам .

  10. #10

    Подразбиране

    Браво момичета, до тук сме 9.Със сигурност ще има и още. Въпроса ми е има ли желаещ да се заеме със събирането на парите и закупуването на схемата?Поне англииски да знаех....

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Нямам време сега да чета в сайта, но по-късно ще го направя за подробности по поръчването. До колкото си спомням, обаче, плаща се с кредитна карта и на посочен имейл се изпраща файла със схемата.
    По-скоро трябва да се уточни организацията, защото доларът не е фиксиран както еврото и ще се знае колко е стойността на гоблена в лева, когато се извърши плащането. Освен това, когато кредитната карта е в лева, има такса за превалутиране, размерът на която зависи от банката, която е издала картата.
    Извинявам се ако ви занимавам с неща, които знаете, ама да уточня за всеки случай.
    За покупката и аз се включвам.

  13. #13

    Подразбиране

    Прочетох!
    Поръчката става както казах по-горе. Може да поръчва регистриран потребител. Плащането е през PayPal. Приемат карти Виза, Мастър Кард или Американ Експрес. След извършване на плащането, се изпраща .pdf файл на посочения имейл адрес.

  14. #14

    Подразбиране

    Nelly_L, може да се плати и в евро. Точно над списъка с карти пише Currencies.

    Момичета, ще се радвам да видя тази красота ушита! Успех на всички ви!

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета бройте ме и мен за гоблена със смесени цветове.

Страница 39 от 131 ПърваПърва ... 2937383940414989 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •