Страница 4 от 153 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 2293
  1. #46

    Подразбиране

    уа-уа аз си броя ангелите,че са по-малко от листовете които имам да шия Схемата е 42 листа. 7 реда по 6 листа на ред. Аз съм на петия ред....Elisa благодаря за подкрепата която ми оказваш! Не съм се отказала и няма да се откажа, но ми омръзва все него да подмятам и пак се оглеждам за нещо друго което да започна.А теб те чакаме да сложиш снимка на твоя завършен шедьовър ,че да краси тази тема

  2. #47

    Подразбиране

    Брей, голяма красота!
    Като светкавица си бърза, Тони!

  3. #48

    Подразбиране

    Прекрасен е!!!!! Ти си направо героиня. Аз нямах куража да започна толкова голям.

  4. #49

    Подразбиране

    Тони,важното е да се брои нещо и да се отмята,че е вече ушито.Ти ангели,аз- листи.
    И моята схема е 42 листа.Направо се стреснах в началото,особено като видях колко време е необходимо за 1 лист.Ушила съм 20,колко му е да ушия още някакви си 22

  5. #50

    Подразбиране

    Малееееее!Отивам в някой ъгъл да се срамувам! Аз имам една проста схема и 30 цвята и ми тежат разхвърляните единични бодчета и 6-те зелени цвятаа вие вършеете по 42 листа схеми и един вагон цветове.Заслужавате олимпийско злато!

  6. #51

    Подразбиране

    toni68 моите най-искренни комплименти, много е красив, оставам без дъх като го гледам.Браво!!
    Немога да не те поздравя и за чудесната колекция от гоблени, която имаш.Възхитена съм!

  7. #52

    Подразбиране

    Момичета,срещали ли сте този гоблен някъде ушит
    GK-1288 An Italian Village by a Lake
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Не съм го срещала, а доста се ровя из интернет. Съжалявам. Май още никой не го е шил.

  9. #54

    Подразбиране

    toni 68 , поздравления за гоблена , чудесно се получава.
    ya-ya , и на мен много ми харесва този гоблен , но и аз не съм го срещала някъде ушит.Малко ми се вижда размазан на снимката. Това ли е следващия ти проект? Не си показвала скоро етапче

  10. #55

    Подразбиране

    Ya ya май пак се готви да ни шашне
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

  11. #56

    Подразбиране

    Не,това е един от гоблените им,който много харесвам,но преди да се реша за каквото и да било,първо искам да го видя ушит или поне етап.А този никъде го няма.
    И ,много ме надценявате,аз с този съм доникъде,къде ти такъв кураж за втори.

  12. #57

    Подразбиране

    Ново етaпче от мен. Ушитото до тук е точно половин гоблен.Извинявам се за лошата снимка, ама бързах да се похваля.

  13. #58

    Подразбиране

    Чудесен е! Много добре се получава браво! А кой говореше за скорост? Ето това се казва скорост!Кога го започна кога половината е готов....Чудя се с колко ръце шиеш?

  14. #59

    Подразбиране

    Поздравления и от мен. Чудесен е, а и твоята скорост е ненадмината!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    elenatzanou възхитена съм от скороста и желанието със което шиеш..Браво момиче!

Страница 4 от 153 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •