Страница 4 от 131 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малееееее!Отивам в някой ъгъл да се срамувам! Аз имам една проста схема и 30 цвята и ми тежат разхвърляните единични бодчета и 6-те зелени цвятаа вие вършеете по 42 листа схеми и един вагон цветове.Заслужавате олимпийско злато!

  2. #2

    Подразбиране

    toni68 моите най-искренни комплименти, много е красив, оставам без дъх като го гледам.Браво!!
    Немога да не те поздравя и за чудесната колекция от гоблени, която имаш.Възхитена съм!

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета,срещали ли сте този гоблен някъде ушит
    GK-1288 An Italian Village by a Lake
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Не съм го срещала, а доста се ровя из интернет. Съжалявам. Май още никой не го е шил.

  5. #5

    Подразбиране

    toni 68 , поздравления за гоблена , чудесно се получава.
    ya-ya , и на мен много ми харесва този гоблен , но и аз не съм го срещала някъде ушит.Малко ми се вижда размазан на снимката. Това ли е следващия ти проект? Не си показвала скоро етапче

  6. #6

    Подразбиране

    Ya ya май пак се готви да ни шашне
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

  7. #7

    Подразбиране

    Не,това е един от гоблените им,който много харесвам,но преди да се реша за каквото и да било,първо искам да го видя ушит или поне етап.А този никъде го няма.
    И ,много ме надценявате,аз с този съм доникъде,къде ти такъв кураж за втори.

  8. #8

    Подразбиране

    Ново етaпче от мен. Ушитото до тук е точно половин гоблен.Извинявам се за лошата снимка, ама бързах да се похваля.

  9. #9

    Подразбиране

    Чудесен е! Много добре се получава браво! А кой говореше за скорост? Ето това се казва скорост!Кога го започна кога половината е готов....Чудя се с колко ръце шиеш?

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления и от мен. Чудесен е, а и твоята скорост е ненадмината!

  11. #11

    Подразбиране

    elenatzanou възхитена съм от скороста и желанието със което шиеш..Браво момиче!

  12. #12

    Подразбиране

    и от мен!
    Как успяваш да шиеш толкова бързо.Не мога да си обясня.
    Я издай тайната.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета няма никаква тайна. Единствено много свободно време - едно от предимствата на моята възраст. Децата са пораснали, домакинството е рутина а висенето по кафенета отдавна е загубило смисъл. Освен това аз работя само през лятото. Така че - мноооооооого свободно време....... А хубавото на проектите на GK е, че в тях няма нищо скучно - даже фона, и не ми омръзва да шия.

  14. #14

    Подразбиране

    Страхотен,направо нямaм думи.
    eхooooooooooooooo

  15. #15

    Подразбиране

    Отдавна исках да се включа в групата Ви момичета но не ми стигаше смелост, но накрая се престраших и аз.То да шиеш гоблени на тази фирма изисква много смелост и търпение.Започнах преди няколко месеца да шия "Ниагара"размерите са 800/368 бода,91 основни цвята и 20 мартеница.После малко го пооставих и сега започнах отново.Ще ви го покажа там откъдето съм го оставила за да имате представа след време какво съм ушила.Надявам се да няма други прекъсвания.Надявам се . В заявки съм посочила и другите части от този великолепен водопад.Ако някоя от вас го открие нека го сподели с мен.Ето го и него:

    и това което съм ушила

Страница 4 от 131 ПърваПърва ... 234561454104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •