Страница 45 от 153 ПърваПърва ... 3543444546475595145 ... ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 2293
  1. #661

    Подразбиране

    Elisa и аз много харесвам картината а и добре се получава-жалко,че става бавно.
    poepie ето на този линк http://www.goldenkitestore.com/index...der=1&page=138 в ляво където пише New Products=
    Редактирано от Дейзи : 31.08.2011 в 23:03.

  2. #662

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Прекрасни гоблени! Аз съм начинаеща - имам ушити няколко ... МАДОНА ЛИТА , КНЯГИНЯ ЛЕБЕД . В момента шия СВЕТОТО СЕМЕЙСТВО - избра го сина и на него ще шия за първи път 1:1. Щастлива съм , че попаднах на вашия сайт , защото от 6 месеца съм се влюбила в един гоблен , който го сложих като фон на GSM-а си ...МАДОНАТА С МЛАДЕНЕЦА СРЕД АНГЕЛИ Още в началото попаднах на етапи от този гоблен - очарована съм и ще го започна веднага , ако ми помогнете Ще съм на седмото небе , ако споделите с мен схемите и опита си... на каква панама и с какъв бод ...1:1 или 1:4 - във форума видях два модела Очарована съм от гоблените на тази фирма. Това ще е първият ми значим гоблен , но не и единствен от този прекрасен каталог. P.S. Казвам се Марияна . Родом съм от Стара Загора , но от години живея и съм омъжена в Сливен. Моля помогнете ми да осъществя мечтата си

  3. #663

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Здравейте момичета! Прекрасни гоблени! Аз съм начинаеща - имам ушити няколко ... МАДОНА ЛИТА , КНЯГИНЯ ЛЕБЕД . В момента шия СВЕТОТО СЕМЕЙСТВО - избра го сина и на него ще шия за първи път 1:1. Щастлива съм , че попаднах на вашия сайт , защото от 6 месеца съм се влюбила в един гоблен , който го сложих като фон на GSM-а си ...МАДОНАТА С МЛАДЕНЕЦА СРЕД АНГЕЛИ Още в началото попаднах на етапи от този гоблен - очарована съм и ще го започна веднага , ако ми помогнете Ще съм на седмото небе , ако споделите с мен схемите и опита си... на каква панама и с какъв бод ...1:1 или 1:4 - във форума видях два модела Очарована съм от гоблените на тази фирма. Това ще е първият ми значим гоблен , но не и единствен от този прекрасен каталог. P.S. Казвам се Марияна . Родом съм от Стара Загора , но от години живея и съм омъжена в Сливен. Моля помогнете ми да осъществя мечтата си
    Забравих да напиша e-mail:mariqna_georgieva68@abv.bg

  4. #664

    Подразбиране

    Здравей Марияна! И добре дошла в отбора на "лудите" С удоволствие ще ти изпратя схемата на Мадоната с ангелите. Решението на каква панама и с какъв бод да го шиеш ще си бъде твое. Гоблена до момента е шит в 2 варианта Ники го уши бод 1:1 моя е бод 1:4.

  5. #665

    Подразбиране

    Привет '' лудетини '' ! Много благодаря на всички съфорумки... Това е бленуваният от мен гоблен и вече започнах да събирам конците . Много са и затова ще започна с тези от първите листи . Голяма "борба" ще почне ...

  6. #666

  7. #667

    Подразбиране

    Момичета, а знае ли някой от къде мога да си изтегля схемите на новите гоблени на ГК?

  8. #668

    Подразбиране

    poepie някой ще трябва да ги е купил и да е имал благородното желание да ги пусне в интернет пространството, за да стигнат и до нас мила.Аз се моля на момичетата от Осинка когато харесам нещо. Те са страшно отзивчиви и ако търсената от мен схема вече е при тях ,никога не ми отказват да я споделят с мен. Ако си харесала нещо от новите и те я имат няма да ти откажат, опитай!

  9. #669

    Подразбиране

    Toni68 благодаря но за сега се мъча още по моя, после ще я мисля

  10. #670

    Подразбиране

    Привет ,момичета!
    Най-сетне имам удоволствието да ви представя "Посвещаване"

    Като цяло съм доволна от резултата.Притеснява ме,че при рамкирането част от краката на рицаря ще влязат в рамката и ще се изгуби от красотата на гоблена,затова мисля да нашия отстрани по 4-5 бода.Какво ще ме посъветвате вие ?

  11. #671

    Подразбиране

    Пу-пу първа го видях.Много е красив .Според мен не трябва да влиза под стъклото.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  12. #672

    Подразбиране

    Много красив.Поздравления за огромния труд.
    А какво ще кажеш за паспарту?

  13. #673

    Подразбиране

    И тук да те поздравя Не разбирам,защо ще се скрие част от гоблена-готова рамка ли ще използваш?

  14. #674

    Подразбиране

    Прекрасен е уа-уа!!!Kато живи са и дамата и рицаря ти! Относно допълнителните бодчета, мисля , че Еlisa точно това направи с нейния ГК. Тя най-добре ще ти каже за резултата.

  15. #675

    Подразбиране

    Реклама:
    И тук да те поздравя за прекрасното творение.
    А още се отнася до допълнителните бодчета, ще споделя, че аз винаги шия 4 реда допълнително и така нищо от гоблена не се скрива. Но винаги предупреждавам взимащия размерите за надбавката. Много съм взискателна по отношение на рамкирането и ателиетата в Пазарджик са вдигнали ръце от мен, но какво пък, след такъв колосален труд мисля, че всички ние имаме това право.

Страница 45 от 153 ПърваПърва ... 3543444546475595145 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •