Страница 48 от 153 ПърваПърва ... 3846474849505898148 ... ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 2293
  1. #706

    Подразбиране

    Ами моето мнение е със смесените цветове. Разликата в парите е почти никаква, а има разлика в крайния резултат.Ще трябва да помолим и някой вещ в нещата как се купуват схеми от този сайт. Никога не съм купувала нещо от такива сайтове и идея си нямам как става....

  2. #707

    Подразбиране

    Момичета,включете и мен
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  3. #708

    Подразбиране

    Не се и съмнявам Сами, че ще се включиш. Дали да не създадеме и отделна темичка специално за записване на желаещите да участват в покупката?

  4. #709

    Post

    Нали има.Когато трябваше да се гласува.Може да я продължим.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9120&page=4

  5. #710

    Подразбиране

    И аз се включвам
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  6. #711

    Подразбиране

    Солидарна съм момичета с вас.Нали и аз гласувах за рейтинга на този гоблен
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  7. #712

    Подразбиране

    И аз съм за схема със смесени цветове.

  8. #713

    Подразбиране

    Включвам се и аз и също съм за схема със смесени цветове kissyou:

  9. #714

    Подразбиране

    Аз също ще се включа в закопуването на схемата.

  10. #715

    Thumbs up

    Браво момичета!Ние успяхме с нашия фаворит А съм за поръчка на този със смесените цветове

  11. #716

    Подразбиране

    Здравейте момичета ! Аз съм нова и не съм гласувала за вашия гоблен - сори..... , но ако ме включите във вашия списък ще се радвам .

  12. #717

    Подразбиране

    Браво момичета, до тук сме 9.Със сигурност ще има и още. Въпроса ми е има ли желаещ да се заеме със събирането на парите и закупуването на схемата?Поне англииски да знаех....

  13. #718

  14. #719

    Подразбиране

    Нямам време сега да чета в сайта, но по-късно ще го направя за подробности по поръчването. До колкото си спомням, обаче, плаща се с кредитна карта и на посочен имейл се изпраща файла със схемата.
    По-скоро трябва да се уточни организацията, защото доларът не е фиксиран както еврото и ще се знае колко е стойността на гоблена в лева, когато се извърши плащането. Освен това, когато кредитната карта е в лева, има такса за превалутиране, размерът на която зависи от банката, която е издала картата.
    Извинявам се ако ви занимавам с неща, които знаете, ама да уточня за всеки случай.
    За покупката и аз се включвам.

  15. #720

    Подразбиране

    Реклама:
    Прочетох!
    Поръчката става както казах по-горе. Може да поръчва регистриран потребител. Плащането е през PayPal. Приемат карти Виза, Мастър Кард или Американ Експрес. След извършване на плащането, се изпраща .pdf файл на посочения имейл адрес.

Страница 48 от 153 ПърваПърва ... 3846474849505898148 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •