Страница 49 от 153 ПърваПърва ... 3947484950515999149 ... ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 2293
  1. #721

    Подразбиране

    Nelly_L, може да се плати и в евро. Точно над списъка с карти пише Currencies.

    Момичета, ще се радвам да видя тази красота ушита! Успех на всички ви!

  2. #722

    Подразбиране

    Момичета бройте ме и мен за гоблена със смесени цветове.

  3. #723

    Подразбиране

    Коя схема ще купувате? От линковете не мога да се ориентирам кой е гобленът.

  4. #724
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #725

    Подразбиране

    Хайде , аз ще се заема да го поръчам .Със смесените цветове ли да поръчам ?
    Дайте предложение как да съберем парите.
    Редактирано от Yolinka : 18.09.2011 в 17:52.

  6. #726

    Подразбиране

    Yolinka златна си!!!!!! Ами какво ще кажете да изчакаме до края на месеца. Така ще сме сигурни, че всички желаещи да се включат ще са погледнали темата и ще са преценили. После всяка от нас да пусне телеграфен запис до Yolinka със сумата ,която ще се падне на всяка от нас записалите се.Може и по банков път ако дадеш банкова сметка Yolinka.Момичета ако имате някакво по-разумно предложение казвайте!Yolinka и ти кажи какво мислиш и имаш ли идея как да стане?

  7. #727

    Подразбиране

    момичета,бройте ме и мен.
    аз съм за смесени цветове.

  8. #728

    Подразбиране

    Добре , ще изчакаме до края на месеца , а дотогава всички желаещи да се включат в покупката да ми пишат на лични и да посочат имейла си. Аз накрая ще изготвя списък и ще определим сумата.
    Леле как ме засърбяха ръцете за този гоблен , колкото повече го гледам , толкова повече ми харесва.

  9. #729

    Подразбиране

    Намаленията на гоблените са за определен период от време. В писмото, което получих току що на пощата си пише, че важи още 4 дни. Също за нов клиент се дава 10% отстъпка, което също е с ограничен срок - до 30.09.
    Та, решавайте момичета, но моето мнение е, да не се изчаква прекалено дълго, за да се възползваме от всички бонуси.
    Редактирано от Nelly_L : 19.09.2011 в 16:00.

  10. #730

    Подразбиране

    Момичета , какво ще правим ?!? Няма време ... Да правим списъка и да действаме . Да не чакаме последният момент - може нещо да стане в последната минута ... За ден трябва да се организираме ... Каква сума и къде утре да преведа?

  11. #731

    Подразбиране

    Аз изпратих имейла си на Yolinka .Списъка го прави тя.Чакам да ми отреже квитанцията
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  12. #732

  13. #733

    Подразбиране

    mariqna_georgieva , не се притеснявай , няма за къде да бързаме толкова.
    Мисля да изчакам до 29.09. да видим колко човека ще се запишат и тогава ще го поръчам , защото може да има промяна в отстъпките от 01.10.
    За сега са се записали 7 мераклийки :
    dirota
    toni68
    neli0909
    abazova_s
    калинка гроздева
    tsvety
    margo67

  14. #734

    Подразбиране

    Момичета видях, че се организирате за покупката на този нов гоблен, но от това, което е написано на сайта, посочената отстъпка важи само до 23.09, така че побързайте. Не зная дали се правят други отстъпки след 01.10. Извинявайте, че се намесвам.

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    Момичета видях, че се организирате за покупката на този нов гоблен, но от това, което е написано на сайта, посочената отстъпка важи само до 23.09, така че побързайте. Не зная дали се правят други отстъпки след 01.10. Извинявайте, че се намесвам.
    Благодаря, че се намеси, Elisa! Нали и аз това казах. Отстъпката от около 20 долара за схемата важи още 4 дни. Дали ще има друга или същата после - божа работа. От моите бегли наблюдения, по-голяма отстъпка няма да дадат. А до 30-ти септември има допълнително 10% за нови клиенти.

Страница 49 от 153 ПърваПърва ... 3947484950515999149 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •