Страница 50 от 153 ПърваПърва ... 40484950515260100150 ... ПоследенПоследен
Показване на 736 до 750 от 2293
  1. #736

    Подразбиране

    Yolinka запиши и Мариянка. Изпратила си е данните на мен, а не на теб mariqna_georgieva68@abv.bg

  2. #737

    Подразбиране

    Yolinka,според мен други желаещи няма.Дърпай чертата и казвай по колко да ти изпращаме и да поръчваме.Днес е 20-ти.Няма време вече.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  3. #738

    Подразбиране

    Да се запиша в последния момент и аз.
    Пращам данните.

  4. #739

    Подразбиране

    Такаааа , наистина нямаме време , утре ще го поръчам.
    Актуализирам списъка :
    dirota
    toni68
    neli0909
    abazova_s
    калинка гроздева
    tsvety
    margo67
    mariqna_georgieva
    Vaikiki
    Unknown_lady
    nimate
    ира
    svetla1708

    За сега сме 14 , така че сумата ще се раздели на 14. За пращането на парите не знам дали знаете , че Еконт имат услуга пощенски парични преводи от офис до офис , цената на услугата е 1,2% от изпратената сума. Мисля , че е добър вариант, но все пак вие кажете на вас как ви е удобно.
    Редактирано от Yolinka : 21.09.2011 в 06:56.

  5. #740

    Подразбиране

    За мен лично няма никакъв проблем. Само дай адрес и сума

  6. #741

    Подразбиране

    Така ще е най добре.Пиши ни по колко да изпращаме.Ако има и допълнителни разходии тях прибави.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  7. #742

    Smile

    Хайде пишете ме и мен, ако не е късно разбира се. Пратих вече данните, които трябват.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  8. #743

    Подразбиране

    Здравейте всички! Харесах си гоблен на ГК и от известно време не ми излиза от главата - май се влюбих . Имам нужда от съвет и помощ. Номера на гоблена е 1698. Доколкото разбрах е по-добре да се шие със смесените цветове, но не разбрах каква е разликата между 1698 и К1698. Помогнете ми и да се снабдя със схемата.

  9. #744

    Подразбиране

    Става и с Еконт, само данни трябват Между другото, ако утре не се получат данни или не успея да преведа, ще го направя след неделя, понеже ще съм на път. Т.е. може да се забавя с превода, но ще платя!

  10. #745

    Подразбиране

    Здравей atina!Дали няма да се увеличим в тази групичка? 1698 е картата на света нали? За съжаление нямам схемата, но ти пусни номера и снимката в заявките за месеца. Надявам се някой да ти помогне за схемата. Относно разликата в номерата. 1698 е само схемата , а К1698 е схема заедно с конците и панамата. Та разликата е в цената мила

  11. #746

    Подразбиране

    Ще бъде ли проблем парите да ги изпратя с пощенски запис?

  12. #747

    Post

    Цитат Първоначално написано от atina Виж мнение
    Здравейте всички! Харесах си гоблен на ГК и от известно време не ми излиза от главата - май се влюбих . Имам нужда от съвет и помощ. Номера на гоблена е 1698. Доколкото разбрах е по-добре да се шие със смесените цветове, но не разбрах каква е разликата между 1698 и К1698. Помогнете ми и да се снабдя със схемата.
    Изпращам дай адрес

    Намерих адреса в стара заявка и ти изпратих.
    Редактирано от dirota : 21.09.2011 в 10:41.

  13. #748

    Подразбиране

    dirota, благодаря ти от все сърце!

    toni68, наистина групата ви се увеличава! Аз специално съм вече сериозно "заразена"! 1698 е картата на света, има и още една, но аз набелязах тази. Живот и здраве смятам около Нова година да съм започнала вече!

  14. #749

    Подразбиране

    Момичета , поръчката е направена, схемата е в мен .Не издържах и още снощи я поръчах.
    Това са подробности от превода

    Conversion from:
    -70.39 BGN
    Conversion to:
    $47.92 USD
    Exchange rate:
    1 Bulgarian Lev = 0.680844 U.S. Dollars

    Сумата е 70,39 лв. пада се по 5 лв на човек.
    На повечето от вас им е удобно с пощенски запис , така че нека да остане по този начин , само моля да ме уведомите на лични когато изпратите записа , за да ви изпратя схемата.

  15. #750

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Yolinka Виж мнение
    Момичета , поръчката е направена, схемата е в мен .Не издържах и още снощи я поръчах.
    Това са подробности от превода

    Conversion from:
    -70.39 BGN
    Conversion to:
    $47.92 USD
    Exchange rate:
    1 Bulgarian Lev = 0.680844 U.S. Dollars

    Сумата е 70,39 лв. пада се по 5 лв на човек.
    На повечето от вас им е удобно с пощенски запис , така че нека да остане по този начин , само моля да ме уведомите на лични когато изпратите записа , за да ви изпратя схемата.
    Браво.Направо съм изумена.дай ми пощенски адрес за да ти изпратя парите като се пребирам в къщи.Благодаря ти миличка
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Страница 50 от 153 ПърваПърва ... 40484950515260100150 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •