Страница 52 от 131 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследенПоследен
Показване на 766 до 780 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ya-ya аз също много се възхищавам на рускините,но ми се струва,че трябва да отскочиш до Варна за да разбера по-лесно

  2. #2

    Подразбиране

    ya-ya метода на шиене е наистина добър, но аз задължително ще объркам цветове и конци и ще стане чудо.
    Браво на теб!
    Момичета има ли някой 940Christ at Gethsemane (detail) схемата
    pyypi@abv.bg
    Още избирам и обмислям следващият ми проект
    Редактирано от poepie : 23.11.2011 в 09:44.

  3. #3

    Подразбиране

    И на мен ми харесва метода, но ме притеснява конците да не пуснат власинки от премятането. Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа. Случвало ми се е да оставям някой и друг конец и те не са такива като току-що извадени от чилето. Може би трябва да се шие по-бързо!

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти уа-уа сега вече ми е ясно! Но ще трябва да шия с гергеф или стан, а аз не мога.Не ми речи да опитам все пак

  5. #5

    Подразбиране

    Браво,уа-уа за метода и за гоблена. Аз не бих могла да го направя,признавам си .

  6. #6

    Подразбиране

    Toni,аз също държа гоблена в ръце и шия.Не ползвам гергеф или рамка.
    Тъй като размерите му са горе-долу като на твоя,панамата ми е около метър на ширина.Нагънала съм я отвсякъде и съм си оставила един квадрат,колкото да шия.
    Atina,досега не съм имала завалване на конеца.Захващам цялото снопче конци с една голяма игла и ги намотавам около нея.Така не се мятат насам-натам и не ми пречат.

  7. #7

    Подразбиране

    Дали съм разбрала правилно - значи, хвъщаш един цвят и шиеш с него по диагонала където има съответните знаци за този цвят, така ли?
    А разчертават ли се диагоналите?

  8. #8

    Подразбиране

    Да,правилно си разбрала.Показала съм снимка как съм разчертала схемата.

  9. #9

    Подразбиране

    ya-ya, този начин дали може да се приложи когато се шие 1:1.Нали при 1:1 неможе да се шие по отделни схеми.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  10. #10

    Подразбиране

    Сами,аз шия кръстчета. Разгледай хубаво линка,който дадох,там има описано как се шие парковка с петит 1:1 и полукръст.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Сами,аз шия кръстчета. Разгледай хубаво линка,който дадох,там има описано как се шие парковка с петит 1:1 и полукръст.
    Гледах, гледах и Измислих! Каня те,най-любезно на гости да ми обясниш на "живо"

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ya-ya! Много хубаво го обясни, а по-важното е, че ти се получава прекрасно! Аз мислех да купувам 200 игли - бях чела, че някои шият така, но ще опитам първо по този начин. Както се очертава може да започна картата още в края на този месец!

  13. #13

    Подразбиране

    уа-уа ,благодаря за пояснението.Ще се опитам и аз и дано не изложа учителя си
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #14

    Подразбиране

    ya-ya,много добре си обяснила.Ще опитам и аз по този начин.Мисля ,че всеки ще си намери най-лесния начин от показаните в руския сайт.Ще пробваме....

  15. #15

    Подразбиране

    Леле какво мазало ще стане при мен, направо си го представям ама ще пробвам.

Страница 52 от 131 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •