Страница 54 от 153 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследенПоследен
Показване на 796 до 810 от 2293
  1. #796

    Подразбиране

    Ами тогава да кажа от моя опит. На Аида 16 от 3 ката е много грубо.Говоря за бод кръстче. Поне на мен грубо ми седи. Шия мотивчета за стиропорените играчки на Аида 16 и Аида 18 от 2 ката. Между другото ГК няма как да шиеш от 3 ката, защото има "мартеници" Ще трябва да взимаш 2 ката от единия цвят и 1 кат от другия и този 1 кат ще се изгуби....На ламената в сребристо Аида 14 ших за подарък за сватба в Италия едно гобленче на Вервако от 3 ката конец. Има снимка в албума ми, но снимката е от телефон и не е много добра. Стана перфектно!Така че 3 ката конец е за 14 каунт. Ако си решила да е на ламена панама Аида 14 защо не поръчаш златистата? Представям си каква красота ще се получи в кафява гама и златисти отблясъци на панамата....А за конците ще трябва да помолим Сайме Абазова да се включи. Моята молитва ми е подарък от нея и е чудесна!!!! Все пак Мариянка аз изказвам мнение от моя опит. Има колежки тук ,които са на светлинни години по-напред от мен в майсторството си да бродират красоти с бод кръстче. Каквото и да решиш , гоблена ще е уникален и много красив, защото ще е излязъл от твоите ръце. И на NIA да благодарим за прекрасната схема!
    Редактирано от toni68 : 15.10.2011 в 09:16.

  2. #797
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Да споделя и моя опит с молитвата: ших я на Аида 18 екрю, два ката конец с кръстчета. Хареса ми как се получи.
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...47617.19600158
    Но снимката не е хубава.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #798

    Подразбиране

    Хей момичета,темата е само за Golden Kite.За бодчета кръсчета използвайте друга тема
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  4. #799

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Здравейте момичета ! Трудно се добирам до компютъра от мъжа и от сина . Правилно сте ме разбрали . Сега шия "Светото семейство" и събирам конците за "Мадоната с ангелите" / благодаря за схемата , напътствията , добрите думи и амбицията с която ме заредихте / . Разбрах , че гоблените на ГК се шият с кръстат бод на панама Аида каунт 16 / или 18 / - добре ... ще го науча този бод . Като се рових из сайтовете си харесах този гоблен , защото обожавам синия цвят от малка , схемата е само на един лист с няколко цвята , а е много хубав и нямам нищо ушито на тази тема / видях гоблен с ушита молитва и това е другото нещо , което трябва да имам у нас , но схема нямаше никъде / . Контур - това и него ще видя ... Не съм "рогато" ,но може би инато - скорпион съм 4.11. Вие предложете нещо , пратете схеми - имате повече опит , а аз амбиции ... В друг сайт видях гоблена на Yolinka , който шие се - много е хубав . Тони и Ники благодаря Ви много , но ако не се справя с "кръстачката" ще има още една Мадона с гобленов бод . От моите приятелки и познати никой не шие с този бод и мен ме разубеждават да не шия - ще видим . Много съм Ви благодарна и ме извинете за невежеството
    Може и с гобленов бод! Имам ушит гоблен на ГК с гобленов и стана великолепно. Много рускини сега минават на гобленов бод,защото става по-бързо!

  5. #800

    Подразбиране

    Самииии не критикувай а дай ключ на твоята молитва! Перфектна е!

  6. #801

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tamida Виж мнение
    Може и с гобленов бод! Имам ушит гоблен на ГК с гобленов и стана великолепно.
    :


    Ако не се лъжа ,ти шиеше Бианка с бод кръстче. И друг ли имаш?!?
    Може ли една снимчица да го видим.

  7. #802

    Подразбиране

    момичета , да ви се похваля с новия завършен ред!А мъжът ми вече го мери на стената.Остават още 3 реда от 8 .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #803

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaluga Виж мнение
    момичета , да ви се похваля с новия завършен ред!А мъжът ми вече го мери на стената.Остават още 3 реда от 8 .
    Голяма красота.Възхищавам се на бързината ти.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #804

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Самииии не критикувай а дай ключ на твоята молитва! Перфектна е!
    Тони,едвам сега видях че си писала в темата.Само да го намеря и ще го дам.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  10. #805

    Подразбиране

    Kaluda, много е красив!!! А скоростта ти е завидна!Очаквам за Нова година да е в рамка!

  11. #806

    Подразбиране

    Леле . kaluga , много красиво става , поздравления за бързината с която шиеш.

  12. #807

    Подразбиране

    kaluga мнооого красиво се получава! Спокойствие и красота лъха от него!

  13. #808

    Подразбиране

    Kaluga, прекрасен е! Гледам го от доста време, следя и с нетърпение очаквам етапите и съм страшно впечатлена. Ще очаквам с нетърпение на го видя завършен и рамкиран.

  14. #809

    Подразбиране

    Невероятен гоблен и бързина на ушиване

  15. #810

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, всички! Подготвям се за картата на света! Въпросът ми е (ако някой някъде го е задавал, моля за извинение!): Размерът на конците указан в см. касае два ката конец или както си е шест?

Страница 54 от 153 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •