Страница 62 от 153 ПърваПърва ... 1252606162636472112 ... ПоследенПоследен
Показване на 916 до 930 от 2293
  1. #916

    Подразбиране

    Добре де,ама съм много лош фотограф.

    [URL=http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i126/1111/65/480ddbb83c1c.jpg.html][/URL

  2. #917

    Подразбиране

    Доста си напреднала от последния път, като показа етапче. А и на мен този метод ми е интересен. Дано следващия път като имаме слеща да можеш да дойдеш, че да го обясниш на живо.

  3. #918

    Подразбиране

    Снимките са супер! И почти ми е ясно...почти.Само не знам отзад какво се получава? Така не се ли налага да прескачаш по повече от 2 кръстчета, за да прехвърлиш в другата колона конеца? И отзад къде го промушваш, ако няма нищо ушито около този конец?

  4. #919

    Подразбиране

    Чудесно си го показала. Много ясно се вижда. Благодаря.

  5. #920

    Подразбиране

    Ya-ya, получава се невероятно красиво.
    Винаги ми е било любопитно при този метод две неща (може да прозвучи глупаво, но ще попитам) - конците, които остават висящи отгоре, не пречат ли на шиенето, имам предвид, не се ли получава понякога да закриват квадратчета, които е дошъл момента да ушиеш? И още един въпрос - при толкова много сходни цветове на близки разстояния, как знаеш кой конец, кой знак е, или се ориентираш по знака, който е на мястото, където си забола конеца? Благодаря, и от сърце - приятно шиене

  6. #921

    Подразбиране

    Този метод на мен ми е твърде сложен и си представям какво мазало бих направила с толкова много висящи конци

  7. #922

    Подразбиране

    Toni, гърбът не се различава съществено.Само е малко по-рехаво и по-лесно се промушва иглата,защото не се започва и завършва толкова често.Ако няма конец, под който да промуша си го оставям така,той после се крие от другите конци.Не се прескачат особено големи разстояния,не повече от 3-4-5 бода,защото върви по диагонал.Предполагам,че този проблем ще съществува при шиенето на парковка на редове или колони.
    voda1, свободно висящите конци остават винаги в дясно от полето където шия и не ми пречат изобщо.Не мога да различавам конците,още повече ,че са мартеници.Но не се и опитвам.Гледам схемата-където излиза съответния конец -кой знак трябва да се шие.

  8. #923

    Подразбиране

    Unknown lady,от това се страхувах и аз,преди да започна.От много дълго време се възхищавам на рускините,които шият по този начин.Няколко пъти съм изчела всичко за парковка в "Народный учебник для вязания".Все си казвах,че това не е за мене и никога няма да шия по този начин.Но нали знаете........"никога не казвай никога".Пък и винаги има какво ново да се научи.Поне ми е интересно и исках да споделя с вас,че не е толкова трудно и страшно.

  9. #924

    Post

    Не знаех че този метод е парковка.Аз шия почти по този метод но по колонки.Когато един конец прескача голямо поле аз го приключвам.Когато конеца продължава в следващата схема го оставям.Вярно че досега не съм шила GK и че тепърва ще шия.

  10. #925

    Подразбиране

    Ya-ya аз също много се възхищавам на рускините,но ми се струва,че трябва да отскочиш до Варна за да разбера по-лесно

  11. #926

    Подразбиране

    уа-уа благодаря за това ,че сподели с нас опита си.Дали ще се справя с конците е въпрос.Толкова са близки цветовете.Не искам и да си помисля за последствията.Но всяко начало е трудно.Докато не опита човек неможе да е сигурен.Ще последвам примера ти в скоро време.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  12. #927

    Подразбиране

    ya-ya метода на шиене е наистина добър, но аз задължително ще объркам цветове и конци и ще стане чудо.
    Браво на теб!
    Момичета има ли някой 940Christ at Gethsemane (detail) схемата
    pyypi@abv.bg
    Още избирам и обмислям следващият ми проект
    Редактирано от poepie : 23.11.2011 в 09:44.

  13. #928

    Подразбиране

    И на мен ми харесва метода, но ме притеснява конците да не пуснат власинки от премятането. Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа. Случвало ми се е да оставям някой и друг конец и те не са такива като току-що извадени от чилето. Може би трябва да се шие по-бързо!

  14. #929

    Подразбиране

    Благодаря ти уа-уа сега вече ми е ясно! Но ще трябва да шия с гергеф или стан, а аз не мога.Не ми речи да опитам все пак

  15. #930

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво,уа-уа за метода и за гоблена. Аз не бих могла да го направя,признавам си .

Страница 62 от 153 ПърваПърва ... 1252606162636472112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •