Страница 63 от 153 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследенПоследен
Показване на 931 до 945 от 2293
  1. #931

    Подразбиране

    [URL=http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i126/1111/65/480ddbb83c1c.jpg.html][/URL[/QUOTE]
    Благодаря за мастер клас!! Отдавна искам да пробвам,но подозирам,че няма да стане и затова продължавам по-старому!
    А ти си върха!

  2. #932

    Подразбиране

    Toni,аз също държа гоблена в ръце и шия.Не ползвам гергеф или рамка.
    Тъй като размерите му са горе-долу като на твоя,панамата ми е около метър на ширина.Нагънала съм я отвсякъде и съм си оставила един квадрат,колкото да шия.
    Atina,досега не съм имала завалване на конеца.Захващам цялото снопче конци с една голяма игла и ги намотавам около нея.Така не се мятат насам-натам и не ми пречат.

  3. #933

    Подразбиране

    Дали съм разбрала правилно - значи, хвъщаш един цвят и шиеш с него по диагонала където има съответните знаци за този цвят, така ли?
    А разчертават ли се диагоналите?

  4. #934

    Подразбиране

    Да,правилно си разбрала.Показала съм снимка как съм разчертала схемата.

  5. #935

    Подразбиране

    ya-ya, този начин дали може да се приложи когато се шие 1:1.Нали при 1:1 неможе да се шие по отделни схеми.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  6. #936

    Подразбиране

    Сами,аз шия кръстчета. Разгледай хубаво линка,който дадох,там има описано как се шие парковка с петит 1:1 и полукръст.

  7. #937

    Подразбиране

    Благодаря ya-ya! Много хубаво го обясни, а по-важното е, че ти се получава прекрасно! Аз мислех да купувам 200 игли - бях чела, че някои шият така, но ще опитам първо по този начин. Както се очертава може да започна картата още в края на този месец!

  8. #938

    Подразбиране

    уа-уа ,благодаря за пояснението.Ще се опитам и аз и дано не изложа учителя си
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #939

    Подразбиране

    ya-ya,много добре си обяснила.Ще опитам и аз по този начин.Мисля ,че всеки ще си намери най-лесния начин от показаните в руския сайт.Ще пробваме....

  10. #940

    Подразбиране

    Леле какво мазало ще стане при мен, направо си го представям ама ще пробвам.

  11. #941

    Подразбиране

    Unknown_lady при теб не знам дали ще е мазало ама при мен....та аз и панамата не съм разчертала шия на чиста, та не ми се мисли как ще се оплета като пате в кълчища...Но ще опитам! Само да свърша с коледите украси!

  12. #942

    Подразбиране

    Здравейте всички. До сега само ви четях и разглеждах кой какво е направил. Но напоследък така се запалих по гоблените на Golden kite, че реших и аз да започна един. Но ми трябва малко помощ защото в нета не успях да намеря схема на това което търся. Харесах си 1775 и 2077 и ще се радвам някой от вас ако я има да ми я изпрати - ani_nicolaeva@abv.bg.
    Благодаря предварително

  13. #943

    Post

    Цитат Първоначално написано от Ani Peycheva Виж мнение
    Здравейте всички. До сега само ви четях и разглеждах кой какво е направил. Но напоследък така се запалих по гоблените на Golden kite, че реших и аз да започна един. Но ми трябва малко помощ защото в нета не успях да намеря схема на това което търся. Харесах си 1775 и 2077 и ще се радвам някой от вас ако я има да ми я изпрати - ani_nicolaeva@abv.bg.
    Благодаря предварително
    На ЛС ти изпратих линк, от който можеш да свалиш 1775......
    ...въпреки, че това не е темата за търсене на гоблени, за което се извинявам на момичетата, че нарушавам правилата...
    Редактирано от neonila : 27.11.2011 в 21:33.

  14. #944

    Подразбиране

    който го можебраво ,аз само зяпам и нищо не разбрах,така ще се оплета с конците че накрая щесе наложи да изхвърля гоблена

  15. #945

    Подразбиране

    Реклама:
    Направо ми изглежда като висш пилотаж.Едва ли някога ще успея да шия така, което обаче не ми пречи да се възхищавам на всички, които успяват.А гоблена на ya-ya ми е от любимите.Някой беше писал, че е като триизмерен - и аз имам същото усещане.Големият камък - аха да се спъне човек в него.

Страница 63 от 153 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •