Страница 91 от 153 ПърваПърва ... 41818990919293101141 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,351 до 1,365 от 2293
  1. #1351

    Подразбиране

    а това е "моята"картина ушита от момиче от руски сайт.Красота, която ме запали още повече!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #1352

    Подразбиране

    Kaluga,видях въпроса ти в Osinka,прочетох притесненията ти.Разбрах,че има два гоблена,ушити с различни конци.Видях по-бледият вариант,който не е с ДМЦ.
    На снимката,която пускаш, цветовете са по-ярки и наситени.Това сигурно е варианта с ДМЦ?Много повече ми харесва този вариант.Сигурна съм,че щом шиеш с ДМЦ ще стане сполучлив.Успех!

  3. #1353

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Kaluga,видях въпроса ти в Osinka,прочетох притесненията ти.Разбрах,че има два гоблена,ушити с различни конци.Видях по-бледият вариант,който не е с ДМЦ.
    На снимката,която пускаш, цветовете са по-ярки и наситени.Това сигурно е варианта с ДМЦ?Много повече ми харесва този вариант.Сигурна съм,че щом шиеш с ДМЦ ще стане сполучлив.Успех!
    Ох, наистина бях притеснена , но вече всичко разбрах!моя ГК-яркият вариант, другия-това е шит от един американец с копринени конци.Затова са цветовете му са бледи.Дори четох, че го е шил 9 години.

  4. #1354

    Post

    Толкова много красота се изля днес в страничката благодарение на всички вас, мили момичета Дейзи, kaluga, elenatzanou ...
    Изпълнихте и очите, и сърцето ми...и аз като ya-ya бях зажадняла да видя етап и все се питах какво ли правят тези девойки и си мълчат...а те творят ли творят и ни радват......заслужавате похвали и ......
    И не го преживявайте толкова, че бродирате бавно...само на вас ви се струва така...дори едно квадратче на ден пак е напредък...не знам изобщо има ли норма за това...по форумите четох, че за нормално приемат да се бродират по пет, шест квадратчета на ден при условие, че не е парковка...има и един отличник с десет, но той затова е отличник защото е само един...

  5. #1355

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neonila Виж мнение
    ...има и един отличник с десет, но той затова е отличник защото е само един...
    Най-големият отличник,за когото знам, е едно руско момиче,което уши 45000 кръстчета за 43 дни
    Аз дори цял ден да не мръдна от гоблена,ушивам максимум 350-400 кръстчета.

  6. #1356

    Post

    Мисля, че говорим за една и съща девойка, но твоите сметки са по точни...
    Аз тогава съвсем трябва да се комплексирам или изобщо да не започвам гоблен, да не говорим за такъв на ГК...до тук по груби сметки четири листа за близо два месеца......но защо ли съм толкова доволна не знам......
    Не разбирам момичетата, коита казват , че се срамуват защото шиели бавно...най-вече да мислим за очите си, да ги пазим, да изпитваме радост от това, което правим и да бъдем щастливи, че имаме възможност да го споделяме...

  7. #1357

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neonila Виж мнение
    ...........твоите сметки са по точни...
    ........до тук по груби сметки четири листа за близо два месеца...
    ......... да изпитваме радост от това, което правим и да бъдем щастливи, че имаме възможност да го споделяме...
    Специално намерих поста й ,за да съм сигурна в сметките.Ама тя шие вече 7-ми,така че има тренинг и рутина.
    А твоята скорост си е направо завидна-четири листа за 2 месеца,добре е.
    За последното изречение-съгласна съм на 100%

  8. #1358

    Подразбиране ГОБЛЕНИТЕ НА GOLDEN KITE

    МИЛИ МОМИЧЕТА много искам да ушия един много хубав гоблен т тази фирма на автор wilhelm schutse calling fn farmyard friends ако някой има схемата много ще се радвам да ми помогнете можете да видите и моята лична колекция във форум ПРЕДСТАВЯНЕ целувки за вас

  9. #1359

    Подразбиране

    tancheto_nz имаш поща! Включвай се в нашите редички и да показваш по-често!!!

  10. #1360

    Подразбиране

    elenatzanou ти си моят фаворит!Всичко което шиеш страшно много ми харесва.
    Натюрморта е невероятен!
    Редактирано от poepie : 30.04.2012 в 11:45.

  11. #1361

    Подразбиране

    Здравейте,най-накрая да се престраша и аз
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #1362

    Подразбиране

    Здравейте, най-накрая и аз мога да се присъединя към вас с едно любимо гобленче. Много съм щастлива, че най-после успях да го окомплектовам и да го започна дори Показвам и етапче
    Малко съм нещастна, понеже за първи път шия на кръстче и май май не ги правя много добре , но се след още малко тренировки дано да се усъвършенствам.
    Иначе гобленчето е Forest Scene и би трябвало да стане 157 см на 127 см ако не се лъжа... Шия на AIDA 14 и май затова на места конеца не покрива добре и малко ме дразни, ама... Дано имам сили в следващите 40 год да го ушия..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от geri_m : 02.05.2012 в 12:19.

  13. #1363

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от geri_m Виж мнение
    Иначе гобленчето е Forest Scene и би трябвало да стане 157 см на 127 см ако не се лъжа...
    Е,щом на това му казваш" гобленче"....Това е един от най-трудните гоблени на GK. Поздравления за куража! Успех до края!
    Относно кръстчетата,гледай двата ката на конеца да вървят успоредно и да не се пресукват прекалено,защото тогава стават неравни и криви.Омекотителят също е безценен в случая.Ший по-хлабаво и винаги спазвай посоката на горната чертичка на кръстчето.

    мак,добре напредваш!Панамата не прозира,цветовете се получават ярки,ще стане прекрасно.
    Редактирано от ya-ya : 02.05.2012 в 14:53.

  14. #1364

    Подразбиране

    [QUOTE=ya-ya;473235]Е,щом на това му казваш" гобленче"....Това е един от най-трудните гоблени на GK. Поздравления за куража! Успех до края!

    Ами аз отдавна не съм шила гоблени, ама реших като ще се захващам, поне да е с нещо титанично. Т.е. за да не ми се налага непрекъснато да се занимавам да окомплектовам нови и нови гоблени А и този искам да ми изглежда на стената, все едно като портал към друго измерение Мисля, че ще бъде красиво, обожавам този пейзаж

  15. #1365

    Подразбиране

    Реклама:
    Разкош!

Страница 91 от 153 ПърваПърва ... 41818990919293101141 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •