Страница 94 от 131 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,396 до 1,410 от 2293

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    защо не опиташ първо да си го намериш безплатно, направи си запитване тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10339&page=2
    на мен лично ми помогнаха да си намеря Golden Kite, който си търсех
    Успех!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tiherula Виж мнение
    Благодарение на постовете на Евелин разбрах за голямото намаление в ГК. Момичета, моля помогнете да си закупя схемата на 2301. Събрала съм сумата, но не зная английски, а и с банковите операции съм на Вие.
    Както са те посъветвали, опитай първо безплатно, а после търси друг начин. В осинката на мен винаги са ми давали това, което търся, а веднъж дори получих схема, която беше в каталога само от 4 дни- ГК 1900
    Ето линка към темата: http://club.osinka.ru/topic-57463?st...7959b25c00030f която е специално за споделяне на схеми от ГК. За да ти изпратят схема, трябва да имаш регистрация, а в профила ти да има видим за всички и-меил адрес. Ако нямаш регистрация, мога аз да попитам, ако искаш.
    За покупка от сайта, ти трябва регистрирана в ПЕЙ ПАЛ дебитна карта-това е най евтиния начин, иначе с Уестърн Юниън комисионните са безумни(преди време бях се интересувала, но на 100$ комисионната е 30, дори и само 101$ да трябва да изпратиш влизаш в комисионната до 200$ и т.н.- това е информация от преди 2 години )
    Аз самата имам регистрация в Пей Пал, но преди 3 месеца ми изтече 2-годишния срок на банковата карта и новата не съм я пререгистрирала, макар че непрекъснато получавам покани на имеила си.
    Прочети тук и ако решиши да се регистрираш, никога не го прави с карта на която получаваш заплата или други големи суми. Открий си нова сметка и внасяй сумата непосредствено преди поръчката.
    http://pazaruvane-online.com/20/%d1%...f%d0%ba%d0%b0/
    ПП Разгледах, и не ми е ясно точно как се поръчва, но ще потърся още информация от гугъл преводача- преди време така направих с една поръчка от CCS и се получи.
    Извинявай-пак дълго стана, но докато обясня всичко

  3. #3

    Подразбиране

    Ха! Сякаш мен са чакали да се оплача! Коригирали са размера на броя бодове, а също и цената- нея като гледам и втори път са я коригирали ( а 2 години си беше 85.99 $ ...на 75.99 и последно на 56.99) Кога успяха Само трябва сега и инчовете и сантиметрите на основите да оправят, че се веят там едни чаршафи, нямащи нищо общо с тази малка схема...

  4. #4

    Подразбиране

    Ovne,приеми и моя поздрав!

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета имам ГК 2301. Както казах много са бързи рускините.
    Редактирано от Eveline : 11.09.2012 в 19:20.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    Момичета имам ГК 2301. Както казах много са бързи рускините.
    Може ли да ми го изпратиш
    kami_1981@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    О ,благодаря Евелин !
    Редактирано от tiherula : 11.09.2012 в 19:03.

  8. #8

    Подразбиране молба

    Лривет момичета!Шиете прекрасни гоблени!!!Следя с интерес красотите,които създавате!!!Възхищавам ви се. Имам схеми на три GK,но нямах куража да започна такъв голям и сложен гоблен.Сега имам повод,който ме амбицира. Момичета,искам да ушия гоблен за сина на морска тема.Нямам конкретен модел....2356-Norwegian Ship under Sail;2324-Sail and Empress;1184- The Shore of the Turquoise Sea;1049-View of a Port;1701-Lighthouse... Синът ми бе приет във военноморското и затова искам да му подаря нещо "морско". Клетвата му е на 6.10. и ще пропусна за съжаление националната среща. Приемам всякакви идеи и предложения. Предварително благодаря. Лек и успешен ден на всички!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Момичета,искам да ушия гоблен за сина на морска тема.Нямам конкретен модел....2356-Norwegian Ship under Sail;2324-Sail and Empress;1184- The Shore of the Turquoise Sea;1049-View of a Port;1701-Lighthouse...
    Ако въпросът е кой дизайн бих избрала аз от всичките показани, отговорът ми е ГК 2324- корабът изглежда силен и голям и според мен ще стои добре на стената.Единствено което не ми допада много, е онова размазано нещо на хоризонта, зад платнохода. Но дори и така, пак е красива картината. Аз тези морски сюжети ги наричам мъжки и по същата причина искам да ушия за моето момче (въпреки, че е само на 9 години и то от скоро) подобна картина.
    Аз в момента се колебая между тези двете:

    http://www.goldenkitestore.com/index...oducts_id=8342 и

    http://www.goldenkitestore.com/index...ducts_id=10067
    Втората картина съм я виждала на живо при едно ходене до Санкт Петербург преди няколко години и беше изключителна гледка, за размерът и да не говорим- нещастниците изобразени на нея бяха почти в естествен ръст,а тук малко са се оляли със заревото, което трябва да изобразява изгрев...но имам още време да мисля.
    Колебанието ми се дължи и в известна степен на нещо което четох тук http://www.goldenkitestore.com/index...ducts_id=10067 но не помня точно в коя тема- мисля,че го срещнах там, където се обсъждат схемите, но не съм сигурна. Беше нещо в смисъл, че водата трудно се изобразява в гоблен и се губи част от нейната живост и прозрачност. Помня,че беше мнение на Fondu4ok-едно от момичетата, които създават схеми...
    Спрете ме бре - изписах форума! Ама така е то, тези дни нямам много работа и...така Едно време си мъкнех Вилерите и Солариите на работа-повечето там съм ги ушила, ама сега с тези органайзери, кутии, 200 игли и прочие амбалаж, не става...

  10. #10

    Подразбиране

    Eveline
    Много блаодаря прекрасен е
    аз съм за втория гоблен, повече ми харесва

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamelia ilieva Виж мнение
    Eveline
    Много блаодаря прекрасен е
    аз съм за втория гоблен, повече ми харесва
    Кой по-точно- втория от въпроса на Марияна Георгиева, или втория ,който показах аз

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Лривет момичета!Шиете прекрасни гоблени!!!Следя с интерес красотите,които създавате!!!Възхищавам ви се. Имам схеми на три GK,но нямах куража да започна такъв голям и сложен гоблен.Сега имам повод,който ме амбицира. Момичета,искам да ушия гоблен за сина на морска тема.Нямам конкретен модел....2356-Norwegian Ship under Sail;2324-Sail and Empress;1184- The Shore of the Turquoise Sea;1049-View of a Port;1701-Lighthouse... Синът ми бе приет във военноморското и затова искам да му подаря нещо "морско". Клетвата му е на 6.10. и ще пропусна за съжаление националната среща. Приемам всякакви идеи и предложения. Предварително благодаря. Лек и успешен ден на всички!!!
    1701-Lighthouse

  13. #13

    Подразбиране

    Eveline,ако трябва да избирам между 1575 и 2269,съм за "Деветият вал".
    Макар че,ако съм докрай честна Айвазовски,хм.... ...не знам как ще се получи.Във връзка с въпроса за промяната на размерите на 1575,си мислех,че трябва да се потърси друга изходна картина.Поразгледах творчеството му-ами то все вода,облаци ,мъгли-как ще изглежда в гоблен,като се насложи и известната размитост на ГК.
    mariqna_georgieva,аз бих избрала 2324 или 2356,един от двата.На момчето ти му е нужен попътен вятър,а не бури в живота или бурно море при плаване.
    Редактирано от ya-ya : 12.09.2012 в 17:07.

  14. #14

    Подразбиране молба за помощ

    Цитат Първоначално написано от mariqna_georgieva Виж мнение
    Лривет момичета!Шиете прекрасни гоблени!!!Следя с интерес красотите,които създавате!!!Възхищавам ви се. Имам схеми на три GK,но нямах куража да започна такъв голям и сложен гоблен.Сега имам повод,който ме амбицира. Момичета,искам да ушия гоблен за сина на морска тема.Нямам конкретен модел....2356-Norwegian Ship under Sail;2324-Sail and Empress;1184- The Shore of the Turquoise Sea;1049-View of a Port;1701-Lighthouse... Синът ми бе приет във военноморското и затова искам да му подаря нещо "морско". Клетвата му е на 6.10. и ще пропусна за съжаление националната среща. Приемам всякакви идеи и предложения. Предварително благодаря. Лек и успешен ден на всички!!!



    Здравейте,Марияна! Едва сега попаднах на информацията,че имате схемата на "Lighthouse",ако правилно съм разбрала.Аз пък привършвам "The Shore of Turquoise Sea".Става великолепен! Много Ви моля да ми изпратите въпросната схема,ако я имате!Аз мога да Ви се реванширам с доста схеми на GK,някои от които съм ушила.
    stelaart@mail.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от SISI2 Виж мнение
    Здравейте,Марияна! Едва сега попаднах на информацията,че имате схемата на "Lighthouse",ако правилно съм разбрала.Аз пък привършвам "The Shore of Turquoise Sea".Става великолепен! Много Ви моля да ми изпратите въпросната схема,ако я имате!Аз мога да Ви се реванширам с доста схеми на GK,някои от които съм ушила.

    Привет!
    Аз лично съм много любопитна и бих искала да видя готовите и етап от този,който шиете в момента.
    Проверих в архивите си и се оказа,че имам тази схема.Ще ви я изпратя малко по-късно.
    Редактирано от ya-ya : 23.01.2014 в 18:35.

Страница 94 от 131 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •