Страница 134 от 153 ПърваПърва ... 3484124132133134135136144 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,996 до 2,010 от 2293
  1. #1996

    Подразбиране Поздравления

    Истински шедьовър ще се получи!Възхитена съм от търпението ти!

  2. #1997

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Здравейте момичета.Най-накрая имам малък напредък по моя гоблен(ГК1793-Interior of a Picture Galeri) и реших да го споделя с вас
    Не съм добър фотограф,в действителност цветовете са по-ярки.
    Грандиозна работа ще става- много детайли, много нещо
    Сигурно е трудно, но поне не е скучно.Прекрасна картина и най трудното (началото) вече е направено! Ще следя с интерес етапите!

  3. #1998

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Здравейте момичета.Най-накрая имам малък напредък по моя гоблен(ГК1793-Interior of a Picture Galeri) и реших да го споделя с вас
    Не съм добър фотограф,в действителност цветовете са по-ярки.
    Супер!

  4. #1999

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    Грандиозна работа ще става- много детайли, много нещо
    Сигурно е трудно, но поне не е скучно.Прекрасна картина и най трудното (началото) вече е направено! Ще следя с интерес етапите!
    Със сигурност не е скучен и тези много детайли го правят доста размазан,но мисля че когато ушия 2,3 такива реда ще се откроят детайлите.И като знам с какво темпо напредвам-това ще е след 2,3 години .

  5. #2000

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ира Виж мнение
    Със сигурност не е скучен и тези много детайли го правят доста размазан,но мисля че когато ушия 2,3 такива реда ще се откроят детайлите.И като знам с какво темпо напредвам-това ще е след 2,3 години .
    Така е, като понапреднеш очертанията и детайлите ще се поизбистрят и ще стане много красиво- важно е търпение да имаш.

    А за темпото ще кажа, че хубавите неща стават бавно -страшно клише е, но в случая е 100% истина....

    пп И аз напоследък съм се поуспала с моя гоблен, но той е доста скучен....море, море, все море...край няма. Не, че се оплаквам- после пък му се радвам

  6. #2001

    Подразбиране

    Пореден отчет.
    Беше стана
    В това дъждовно време,снимките станаха тъмни,но цветовете са някъде посредата.

  7. #2002

    Подразбиране

    Все едно е нарисувано от художник,а не избродирано!Браво за търпението и умението

  8. #2003

    Подразбиране

    Благодаря,че споделяш този шедьовър с нас!

  9. #2004

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Пореден отчет.
    Беше стана
    В това дъждовно време,снимките станаха тъмни,но цветовете са някъде посредата.
    За пореден път съм без думи Прекрасна картина!

  10. #2005

    Подразбиране

    Ира, прекрасна картина, а това, което виждам ушито е много красиво!!! Търпение и успех!
    ya-ya, и тук да изразя възхищението си от картината, която се получава! Браво!

  11. #2006

    Подразбиране

    ya-ya страхотен напредък. Браво

  12. #2007

    Подразбиране

    Благодаря ви. Точно на средата съм вече-52 листа ушити,остават още толкова.

  13. #2008

    Подразбиране

    Малък напредък и от мен. Бавно става, но много се забавлявам с този гоблен.

  14. #2009

    Подразбиране

    Имам чувството ,че балконите на сградата са надвесени над мен!Има толкова много детайли ,а са невероятно изразителни и релефни....Съвършенство!

  15. #2010

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета...чета,чета-изчетох целиа форум!Гледам,гледам...И ми се ще да започна отначало!Мислех,че нещо съм ушила и аз,но като видях вие какво правите...наистина нямам думи!Моите адмираций за всички вас!Много ще се радвам да ми помогнете да започна!

Страница 134 от 153 ПърваПърва ... 3484124132133134135136144 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •