Страница 101 от 153 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,501 до 1,515 от 2293
  1. #1501

    Подразбиране

    kaluga, възхитена съм от избора, от скоростта и от резултата!!!
    Unknown_lady, за малко да изпусна. Чудесно се получава.
    lili49, красота, браво!!!
    tiherula, чудесен избор, чакаме началото!!!
    ya-ya, благодаря за насочването. Като че ли и аз нямам коментар, освен този: Много красиво!!!

  2. #1502

    Подразбиране

    Още един ред до финала.......Съжалявам за лошата снимка - от телефона е. Утре ще кача по-ясна.

  3. #1503

    Подразбиране

    Поне 10 пъти съм разглеждала скрина,а чак сега виждам,че имало и синигерче тамПрелестно е!

  4. #1504

    Подразбиране гоблените на ГК

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Лошото време тези дни малко помогнаха да напреднаНо все още нищо няма на лице.А кога ще стане
    Лили на каква панама шиеш гоблена и с колко броя конеца не ти ли се струва че този бод не покрива цялото платно

  5. #1505

    Подразбиране

    Шия на обикновена разграфена бълг.панама.И изобщо не става рехаво.То става като тъкана черга.

  6. #1506

    Подразбиране

    elenatzanou, толкова е красиво, че чак спира дъха. Браво!!!
    ya-ya, подскажи, моля от къде изваждаш страничките на показаните линкове. Аз влизам в сайта на процесите на ГК на осинка, но тази страничка не мога да я намеря.
    Редактирано от Elisa : 08.06.2012 в 12:07.

  7. #1507

    Подразбиране

    О ,ще стане! Напредваш lili49!
    Аз още не съм комплектовала. Днес ходих да търся панама и като ми казаха 40 евро обърнах се и излезнах. Ще си я поръчам от БГ.
    elenatzanоuЩе бъде достойно другарче на първия! Стахотен е!
    Редактирано от tiherula : 11.06.2012 в 20:06.

  8. #1508

    Подразбиране за гоблените на гк

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Шия на обикновена разграфена бълг.панама.И изобщо не става рехаво.То става като тъкана черга.
    Извинявай ако съм те засегнала , може би след като го ушиеш ще го видя в пълната му красота KISSYOU

  9. #1509

    Подразбиране

    Изобщо не си ме засегнала.Аз уважавам мнението на всички.Така че споко и продължаваме напред.

  10. #1510

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Elisa Виж мнение
    ya-ya, подскажи, моля от къде изваждаш страничките на показаните линкове. Аз влизам в сайта на процесите на ГК на осинка, но тази страничка не мога да я намеря.
    Ели,не мога да ти пиша на лични.Изчисти си малко личните съобщения.

  11. #1511

    Подразбиране

    elenatzanou, толкова красиво става, че ще вземеш да ме запалиш и аз да ушия някой натюрморт! досега никога не съм се заглеждала по тях.
    lili49, доста бързо напредваш!Браво!

  12. #1512

  13. #1513

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elenatzanou Виж мнение
    Още един ред до финала.......Съжалявам за лошата снимка - от телефона е. Утре ще кача по-ясна.
    Много красиво!

  14. #1514

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Реших да ви покажа моя първи GK - 390 God speed, който завърших преди няколко дни. Снимката е от телефон и на живо е много по-хубав, макар, че на фона на повечето от показваните тук гоблени моят изглежда направо лесен, но много си го харесвам.
    Досега не съм показвала етапи, но не пропускам нищо, което показвате и съм възхитена от всички вас и от вашите красоти.
    И тъй като, както знаете е зараза - мисля следващият ми да е GK1301-At the spring. Моля, ако някой го е срещал някъде ушит, нека да покаже, тъй като ми се иска да го видя, преди да реша окончателно.
    И ако мога да попитам за мнението ви - как мислите, дали ще се получи добре на аида 18, полукръстче с 4 ката конец (за по-бързо)?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #1515

    Подразбиране

    Реклама:
    voda 1 къде си крила тази красота до сега? Чудесен е! Поздравявам те!
    А за избора ти на новия ГК няма какво да кажа, възхитена съм! Ето и етап от ГК 1301,момичето шие на Линда 27 каунт бод 1:1. Относно желанието ти да го започнеш на аида 18 каунт полукръстче с 4 нишки, мога да кажа, че не съм сигурна дали ще ти е по-лесно. Трудно се промушва конец от 4 нишки на аида 18 каунт.

Страница 101 от 153 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •