Страница 142 от 153 ПърваПърва ... 4292132140141142143144152 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,116 до 2,130 от 2293
  1. #2116

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Отдавна не бях чела толкова дълго тук. Доста интересни са последните постове от всякаква гледна точка. Мисля си само, ако човек има желание да бродира от таблета си, защо са нужни да работят едновременно и компютър и таблет , да има задължително и Интернет връзка , да се мъчи да си инсталира и програмки, които в един момент може да послужат на кой ли не да наднича в компа му ;-))) . И ако ще стои моментна картина без да може да се пипа от таблета, не е ли по-добре да си направи човек една моментна снимка от компа на въпросната схема / било то от ПМ или коя да е програма / и да си е прехвърли в таблета /такава каквато Ghia е сложил по-горе с маркиран един цвят/ , без да е нужно да работят и двете устройства . Ако аз нещо не съм разбрала , моля да ме извините / то действително май въпроси ще има за другата тема посочена от zhak / , но ми стана действително интересно и затова и аз се помъчих да си дам едно по-икономично решение ...;-))) . Иначе добре дошъл на Ghia , успех в огромното му начинание . Лека вечер на всички .

  2. #2117

    Подразбиране

    VenezS,защота на таблет с ОС Android програмата РМ не може да се инсталира.
    Ако си направиш моментна снимка на схемата,то това ще бъде само снимка.Само за гледане,без да можеш да оперираш с нея.

  3. #2118

    Подразбиране

    ya-ya , благодаря. Аз знам че на Андроид не може да се инсталира ПМ . Но за момент само си помислих че доста сложно се получава , ако ще се гледа само схемата за да се бродира ... Просто за мене още не ми е ясно много добре как се работи чрез тази прехвърляща програма / дали само се гледа екран или позволява да се пипа - доколкото четох май имаше две версии тази програма Splashtop , едната не можеше безплатната , а другата която е платена и професионална можеше през таблет да се пипа - дано да не греша / ,та от това ми идва и въпроса ...

  4. #2119

    Подразбиране

    Това,което на мен ми обясниха е,че де факто ти не прехвърляш програмата.Оперираш на основния компютър и създаваш връзка между компа и таблета.Така на таблета виждаш това,което е в момента на компютъра.За да си извадиш нов знак ,мисля,че трябва да е през програмата на компютъра.
    Аз избързах и си взех таблет ,без предварително да прочета малко повече.Чак после разбрах,че с Андроид не става.Започнах да търся варианти и тогава разбрах за този вид програми.,но се отказах.За мен също е много пипкаво и сложно.
    Решението беше просто -нов лаптоп,а таблета отиде при детето .

  5. #2120

    Подразбиране

    Да ya-ya, значи е точно така, както съм го разбрала в началото. Благодаря ти много за разясненията. Действително ще е пипкаво, ако ще се тича до централният компютър , за да си настройвам екрана на Таблета , удоволствието и нагласата за шиене ще се замени с нещо друго .... Та за това прокарах идеята с моментната снимка - то реално си е едно и също ..

  6. #2121

    Подразбиране

    Здравейте. Започнах шиенето на The Accolade 392, но тъй като не закупих всички необходими конци на веднъж се сблъсках със следния проблем, конец номер 3773 вече го нямало, а на негово място ми казват, че е номер 407, но в легендата има знаци и с 3773 и с 407, та въпроса ми е можете ли да ми кажете с кой номер да заменя 3773 или и двата знака да ги шия с 407?

  7. #2122

    Подразбиране

    Двата цвята имат разлика,макар и не много голяма.Сега си погледнах остатъците от конци,аз съм заменяла ДМЦ 3773 с Анхор 1008.

  8. #2123

    Подразбиране

    Благодаря за отговора

  9. #2124

    Подразбиране

    Малко да съживя темата.
    Продължението на 1505.Ушити 75 листа,остават още 29,а как само се уморих от тези листа



    и без светкавица

  10. #2125

    Подразбиране

    Поне не ти е скучно , голям напредък , конете са толкова истински

  11. #2126

    Подразбиране

    ya-ya ти си герой, браво на теб почти на финал
    Голяма красота е!

  12. #2127

  13. #2128

    Подразбиране

    С или без светкавица - гобленът е много красив.А"Биондина" на Эстэ големият или малкият модел си закупихте?

  14. #2129

    Подразбиране

    poepie,за съжаление,финала е много далеч.Заседнах в тия листа.Шия,шия,а нямат край.
    Penka_86,моята Биондина е малкият размер.Чака си реда след този.

  15. #2130

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета, някой дали би могъл да ми помогне с тези два гоблена
    http://www.goldenkite.com/index.php/2522.html
    http://www.goldenkite.com/index.php/1663.html
    и-мейл: asia.velizarova@abv.bg
    Редактирано от asesita : 21.10.2015 в 15:11.

Страница 142 от 153 ПърваПърва ... 4292132140141142143144152 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •