Страница 143 от 153 ПърваПърва ... 4393133141142143144145 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,131 до 2,145 от 2293
  1. #2131

    Подразбиране

    Здравейте мили приятели, отдавна не съм се разписвала тук - големи красоти създавате! Аз си дадох дълга почивка от бродирането, къде по здравословни причини, къде заради битови проблеми, но след Golden Kite май не ми се шие друго. Последно уших Тюркоазената вълна и подарих на дъщеря си, а сега съм хвърлила мерак на едни рози - 2079 . La France Roses. Някой шил ли го е, кажете какви са ви впечатленията? Ако някой има схемата с радост бих я започнала.

  2. #2132

    Подразбиране

    Чудесно е, че се завръщаш към бродирането с желание за ГК...изпратих ти схемата...на лични ще намериш няколко линка...разгледай и прецени сама дали си струва...

  3. #2133

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ovne Виж мнение
    Здравейте мили приятели, отдавна не съм се разписвала тук - големи красоти създавате! Аз си дадох дълга почивка от бродирането, къде по здравословни причини, къде заради битови проблеми, но след Golden Kite май не ми се шие друго. Последно уших Тюркоазената вълна и подарих на дъщеря си, а сега съм хвърлила мерак на едни рози - 2079 . La France Roses. Някой шил ли го е, кажете какви са ви впечатленията? Ако някой има схемата с радост бих я започнала.
    Френските рози са страхотен гоблен, много го харесвам- той е в основния ми списък от 4-5 гоблена които задължително искам да ушия! Харесва ми и нестандартната му издължена форма, по едно време аха да го комплектовам, даже и място му бях намерила което да краси Когато излезе схемата преди около 4 години, рускините буквално му се нахвърлиха, така че в "Осинка" имаше доста етапи, а и много бързо го ушиха някои!
    И аз след като вече съм шила многоцветни дизайни не мога да подхвана нищо с по-малко от 150 цвята
    Имам схемата някъде из архивите ми, но виждам че вече са ти я изпратили.... С нетърпение ще очаквам етапите и мнението ти за схемата!

    ПП Заради твоята тюркоазена вълна, аз се заоглеждах за морски пейзажи и си харесах един гоблен , но не и разработката на ГК по въпросната картина, стигнах до там че и индивидуален проект си поръчах.... Та в момента шия едно море и скоро няма излизане от там... Всъщност остана само небе, ама какво небе- с 50-60 цвята и единични бодове....мъка

  4. #2134

    Подразбиране

    Момичета, здравейте.
    Имам нужда от помощ за схемата на една красота на фирма Golden kite - номер 2974.
    Не успявам да я намеря. 2974_2.jpg
    Много съм го харесала и искам този да е следващият ми проект.
    Благодаря предварително.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  5. #2135

    Подразбиране

    Пробва ли при осинките?
    Аз го нямам,но ако искаш ще пробвам там.

  6. #2136

    Подразбиране

    ya-ya, благодаря, писах в Осинка. Но най-вероятно все още я няма схемата. Ще чакам търпеливо.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  7. #2137

    Подразбиране

    И аз днес ги помолих за схемата, но още няма отговор! Красив пейзаж, поне на снимката!
    В ляво обаче има един доста тъмен участък, а съм разбрала че рускините подхождат с голямо внимание към такива И по върховете тази мъгла ще се шие много трудно- то при ГК лесно няма де, но все пак!

    ПП Да ви попитам, има ли някъде на сайта на ГК поленце в което да се въвежда номерът на търсения модел? Преди имаше, а сега не виждам такова нещо.

  8. #2138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение
    И аз днес ги помолих за схемата, но още няма отговор! Красив пейзаж, поне на снимката!
    В ляво обаче има един доста тъмен участък, а съм разбрала че рускините подхождат с голямо внимание към такива И по върховете тази мъгла ще се шие много трудно- то при ГК лесно няма де, но все пак!

    ПП Да ви попитам, има ли някъде на сайта на ГК поленце в което да се въвежда номерът на търсения модел? Преди имаше, а сега не виждам такова нещо.
    Eveline, благодаря за помощта.
    Като не стане с тази красота ще бъде Римская регата на Есте.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  9. #2139

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение

    ПП Да ви попитам, има ли някъде на сайта на ГК поленце в което да се въвежда номерът на търсения модел? Преди имаше, а сега не виждам такова нещо.
    Ето http://www.goldenkite.com/index.php/...=gk_date_added

    Горе,в дясно

  10. #2140

    Подразбиране

    Здравейте,мили момичета!Преди време уших Венеция на ГК,но понеже аз шия гобленов бод на българска панама гоблена ми става на една страна.Искам да попитам дали шиете на стан,удобен ли,откъде сте си го поръчали?Ако не шиете на стан какво бихте ме посъветвали,защото сега смятам да започна гората и не ми се иска пак така да се получи.Приемам всякакви съвети за панама и
    бод.Благодаря ви за отделеното време!

  11. #2141

    Подразбиране

    С доста голямо закъснение виждам въпроса, но все пак ще отговоря. Аз не ползвам стан, че и без това с всичкия амбалаж, който ми е задължителен за многоцветния дизайн заемам половината диван Свикнала съм да въртя гоблена из ръцете си....
    Може да се шие на българска панама, но за да не се изкривява гоблена, трабва да се шие не с гобленов бод, а с полукръст. На лицевата страна и двата бода изглеждат абсолютно еднакви, но на гърба полукръста образува права чертичка! На тази схемка която сложих се вижда каква е разликата на гърба!

    8588872h.jpg


    ПП Коя гора ще шиеш?

  12. #2142

    Подразбиране

    Благодаря за отговора , Eveline!ГК 985 малкия модел.Ще се възползвам от препоръката ти.
    Приятна вечер!

  13. #2143

    Подразбиране

    [QUOTE=svetla1708;541880]
    И аз отговарям със закъснение,но дано съм полезна.Първият ми ГК „Посвещаването“беше с гобленов бод на бълг.панама.Изкриви се минимално и след прането и гладенето се оправи.Но аз шия хлабаво. Ето го тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4716&page=4
    Защо не опиташ с кръстче на 18 каунт панама?
    Относно стана и аз не ползвам,главно заради липсата на място,но напоследък сериозно се замислям да пробвам.
    А това е новото ми начинание за отмора-всеизвестния 306 Care and House ,обичайно-кръст,Аида 18 каунт.

  14. #2144

    Подразбиране

    Здравейте на всички!
    Два пъти искам в лично съобщение схеми, но за съжаление хората, които си избирам не се отзовават, затова реших да се пробвам и тук, пък дано някой се смили.
    Търся най-вече тези двете: S2769 . The Street Merchant - Solid colors и 1019 . The Past.
    Моля, ако някой ги има и не го затруднява, да ми ги прати на marico@abv.bg
    Благодаря!

  15. #2145

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от marico Виж мнение
    Здравейте на всички!
    Два пъти искам в лично съобщение схеми, но за съжаление хората, които си избирам не се отзовават, затова реших да се пробвам и тук, пък дано някой се смили.
    Търся най-вече тези двете: S2769 . The Street Merchant - Solid colors и 1019 . The Past.
    Моля, ако някой ги има и не го затруднява, да ми ги прати на marico@abv.bg
    Благодаря!

    Здравей,
    случайно да имаш тези схеми:

    S2769 . The Street Merchant - Solid colors
    1019 . The Past
    3394 . Swallows
    3298 . Bluetits and Blossom.

    А, ако не ти се стори много нахално и не те затруднява, ще се радвам да ми изпратиш всичко, което имаш на Golden Kite.

    Поздрави!


    Това е дословен цитат на Вашето ЛС до мен.Отговорих Ви любезно,че нямам търсените схеми.Не е коректно да пишете,че никой не се отзовава.И ,съжалявам, но не мога да изпратя “ВСИЧКО, което имам на GK“ .
    И един приятелски съвет-пробвайте следващия път, когато пишете ЛС ,в него да фигурира думичката „моля“.

Страница 143 от 153 ПърваПърва ... 4393133141142143144145 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •