Страница 150 от 153 ПърваПърва ... 50100140148149150151152 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,236 до 2,250 от 2293
  1. #2236

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от poepie Виж мнение
    Напиши кои номера са за да проверя в архива..Така ми е трудно да ги търся по картина...
    1028. Vue de Kanderstein, Tyrol (small) /1027. Vue de Kanderstein, Tyrol , S1028. Vue de Kanderstein, Tyrol (small) - Solid colors , S1027. Vue de Kanderstein, Tyrol - Solid colors / - под тези номера е първият - размер, с бленди, без бленди... Има го с още един номер, но размерът е...Предполагам с бленди е по-добре, вие по-добре знаете, нямам опит с ГК
    2729. Dent du Midi (small) / 2727. Dent du Midi, 2728. Dent du Midi (medium) / - номерата на големият, средният и малкият, не знам има ли разлика в схемите/май би трябвало/, но големият е убийствен размер
    S1214. Forest Scene (mini) / S982. Forest Scene , S985. Forest Scene (small)/ - това е гората.
    Стана каша от номера Срам ме хвана

  2. #2237

    Подразбиране

    Bizcocho Здравей бързам да те зарадвам че 1028. Vue de Kanderstein, Tyrol (small), 1027. Vue de Kanderstein, Tyrol, S982. Forest Scene,S1214. Forest Scene (mini) ги имам. Да ги кача ли на пощата, която си оставила в профила си?..Хубав ден

  3. #2238

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bizcocho Виж мнение
    2727. Dent du Midi, S985. Forest Scene (small).
    Стана каша от номера Срам ме хвана
    Здравей...Изпратих ти S985 (small) и 2727...
    За да не става каша от номера, в която да си призная се поизгубих, начинът, по-който съм ги изписала е съвсем достатъчен, за да се разбере за коя схема става въпрос...поне за мен е по-лесно за търсене в архива...

  4. #2239

    Подразбиране

    Момичета, думи нямам! Така ме развълнувахте...
    neonila , благодаря! Усетих аз, че пълна каша направих, но не бях сигурна кое е достатъчно да кача. Изтеглих и двата изпратени - нека ги имам - надявам се да имам години за бродиране.
    poepie , ще е ценност да ги имам, ако не затруднявам много. Не знам каква е разликата между двата тиролски - струва ми се, че и двата ги дават ес-модели, но с различни номера, може би с бленди и без? И на гората в мини размер ще съм доволна да имам, заради изборът на размер - решила съм, че ГК ще шия на кръстче, което увеличава размера, но и ми дава шанс - очите ми дават фира вече Да, ел. пощата ми е актуална. Благодаря!!!
    И пак - да, със сигурност от догодина ще се радвам и на вашата компания! Дотогава ще надничам

  5. #2240

    Подразбиране

    bizcocho изпратих схемите!

    Не вярвам да издържиш до догодина хи-хи!

  6. #2241

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от poepie Виж мнение
    bizcocho изпратих схемите!

    Не вярвам да издържиш до догодина хи-хи!
    Това наистина ще е проблем Благодаря за цялата отзивчивост! Изтеглих и тези. За мой ужас взех да оглеждам кои от конците ги имам

  7. #2242

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bizcocho Виж мнение
    Това наистина ще е проблем Благодаря за цялата отзивчивост! Изтеглих и тези. За мой ужас взех да оглеждам кои от конците ги имам
    Ахахаха и аз така почнах: казах си "я да видя кои конци имам... ами така и така съм видяла кои трябва да поръчвам, да взема да ги поръчам" И бам, заредих се с един ГК и едно ЕстЕ.

  8. #2243

    Подразбиране

    Ахха аз пък имам по голяма дисциплина! Не смея да се зареждам със други гоблени да не се изкушавам..От 4 години си шия гоблена и няма да подхвана друго докато не го приключа...Тренирам воля хихих

  9. #2244

    Подразбиране

    Galya_K Усетих се аз, че тръгвам към киреча Ама когато е определено, няма шаване - снощи разглеждах панамите ми, но нямам от посочената - ако обърна ивата - да,имам, но няма да рискувам накрая да разбера, че е грешен ход
    poepie - така бях, но какво пощурях и съвсем през просото го ударих
    Ще се радвам на вашите, докато се включа и аз. Показвайте етапи, пък и дори и да не се вижда много, че има още ушито.

  10. #2245

    Подразбиране

    image.jpgКакто обещах момичета!Само дето не пропускам това с въртенето на главата!Ама вие ще ми простите!Много бавничко напредвам,нооо...колкото-толкова!Наистина е труден-имаше квадратче,в което имаше 63 различни цвята!Продължавам смело,пък ще видим!Спорна работа на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от elena : 14.03.2017 в 21:27.

  11. #2246

    Подразбиране

    Elena благодаря, че показваш! Страхотен напредък, браво!Ще стане голяма красота, следя с интерес!

  12. #2247

    Подразбиране

    И от мен ръкопляскане и благодарност за показаният етап!

  13. #2248

  14. #2249

    Подразбиране

    Благодаря на всички!Нали знаете,че много са важни оценките на "заразените“!Снимката наистина е лоша-цветовете са много по-ярки,наситени,лъскави...вълшебни!А аз участвам във вълшебството-това е изумително!Както и при предния ГК-обсебена съм!Скоро ще отделя време и ще ви покажа организацията,която е плод на този форум и мисля,че е оптимална.Искам и много неща да питам,и за много неща да се консултирам,но за жалост...времето все не ми стига!Но ще го хвана АЗ!Шегичка-гоним се!Работя и живея в Ирландия-а тук се работи убийственно!И пак намирам време за красотата в моя живот!Хубав ден на всички,щастливи,че живеят в България!

  15. #2250

    Подразбиране

    Реклама:
    За живота в България аз не се чувствам щастлива, а наказана! Elena радвам се че намираш време за нашето хоби, въпреки натоварения си ден! Ще чакам с нетърпение следващия етап от вълшебната гора!

Страница 150 от 153 ПърваПърва ... 50100140148149150151152 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •