Страница 21 от 28 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 408
  1. #301

    Подразбиране

    Честито! Пристрастна съм към тези гоблени!
    КЕЛЕБЕК

  2. #302

    Подразбиране

    Честито за новите попълнения, видях розите във фейса, много са хубави пейзажа също не го бях виждала готов сега ми е интересно какво ще подхванеш

  3. #303

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите! Ще шия Маяк на разсъмване на ДИМ, в бургаската група във ФБ има конкурс на морска тема и аз и без това исках нещо на ДИМ да ушия след Фуджико.

  4. #304

    Подразбиране

    Страхотно обожавам Дим, ще следя с интерес темичката нямам търпение вее за етап

  5. #305

    Подразбиране

    Кой е този гоблен на дим, че не мога да се сетя? А фуджико е прекрасен!

  6. #306

  7. #307

    Подразбиране

    Как съм изтървала новото ти попълнение? Дето се вика още съм под въздействието на "Вечерний город", а ти вече си показала още една красота. И аз съм много доволна от твоя резултат. Розите в комбинация с ягодите...да го изядеш, направо тоя букет. Чуден! Сега, предполагам си почиваш с фарчето на Дименшънс.
    Благодаря ти за сайта, който сподели с мен. Между другото, точно на втората страница в него са гоблените, за които ти говорих, че биха станали добра серия с твоя. Много хубави нещица има там, ама аз специално, не разбрах да има вариант да се сваля нещо от там.

  8. #308

    Подразбиране

    Дойде време да покажа и това ,над което се трудих от началото на годината за анонимния конкурс. Маковото поле на Анхор. Закупих го на срещата във В.Търново и все го отлагах. Най-трудния до сега за мен.Огромно количество четвъртинки кръстчета, контур с няколко цвята. Всичко това на 18 каунт. Около 10-тина дни ших само контур...шия, шия и все не свършваше. А какви перипетии с рамкирането бяха - един път сбъркан размер, втори път сбъркан профил. На третия път след като сина го снима видях пукнатини при снаждането и отново беше рамкиран. И за капак след внимателно пътуване с колата , слизам , чуквам единия ръб и олющвам единия ъгъл. След леко оправяне при приятел художник, защото нямах сили за още един опит, го закачих на стената. И като се оказа всичко това не е било напразно. За моя изненада спечелих първо място за пейзаж в анонимния конкурс, а на срещата в Асеновград спечелих и зрителския вот в същата категория. Радвам се, че се хареса и на другите, не само на мен, а и оцениха и сложния модел също.

    Но бих предупредила всеки, който реши да шие този или останалите полета на Анхор - пригответе се за това предизвикателство.

  9. #309

  10. #310

    Подразбиране

    Да ти е честит! Прекрасен е.

  11. #311

    Подразбиране

    Няма изненада, абсолютна красота! Не само красив, но и майсторски ушит! Поздравления!

  12. #312

    Подразбиране

    Това е моят фаворитСтрахотен е!!!
    muchinova_1968@abv.bg

  13. #313

    Подразбиране

    Прекрасен..............Мъки, перипетии, а сега наслада за окото.................

  14. #314

    Подразбиране

    Поздравления за майсторката.Моя фаворит.Заслужена победа!

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Гобленът е невероятен! Струвал си е всичките усилия и перипетии.

Страница 21 от 28 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •