Страница 14 от 28 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 408
  1. #196

    Подразбиране

    Поздравления, изглежда чудесно!

  2. #197

    Подразбиране

    И аз много харесвам тази серия перминчета-викам им "Малкия Бръммм". Не само че са сладки , но и оформлението е страхотно-много идейно.

  3. #198

  4. #199

    Подразбиране

    Ехеее, много сладко се е получило! Чак и на мен ми се прииска да си закача ключовете , а съм от този модел дето ги крие и от себе си

  5. #200

    Подразбиране

    Прекрасно е И в къщи имаме нужда от такова място

  6. #201

    Подразбиране

    mnogo e sladi4ak i ramkata e mnogo krasiva bravo na vas i dvamata

  7. #202

    Подразбиране


    Отдавна нищо не съм показвала. Това е най-новото от мен - Тоскана- любимата ми- от Риолис, оригинален комплект, размер 30/40 см, 14 каунт. А и макове има, така че много я харесвам. Ще шия още неща на тема Тоскана, това е втория след ДИМ. Досега не бях шила на Риолис и много ми хареса - схемата едра, цветна, конците Анхор и доста останаха. Остава достойно да я рамкирам.

  8. #203

    Подразбиране

    Ле ле страхотeн е. По принцип не съм маниак на тема Тоскана и много малко гоблени на тази тема харесвам, но този е един от от тях. Прелестен е! Маааалко ти завиждам
    п.с. Може ли да те помоля за схемата. Щом конците са анхор бих могла да си го комплектовам. Иначе комплекта в интернет е много скъп. Твоя от къде е закупен?
    Редактирано от Freeky : 18.06.2013 в 16:09.

  9. #204

  10. #205

    Подразбиране

    Моя е с намаление - под 100 лв., от времето когато тепърва внасяха Риолис и имаше промоция 10 или 15% не помня вече.
    http://club.osinka.ru/search.php?sea...7&time=all&f=a

    Виж моя пост има ги качени,но ключа е в ДМС по моему. Ако ще го шиеш да отида да погледна в магазина на живо.

  11. #206

    Подразбиране

    Красива Тоскана!Поздравления!

  12. #207

    Подразбиране

    Много е красива тази Тоскана!Страхотни цветове! Поздравления!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  13. #208

  14. #209

    Подразбиране

    Прекрасна е тази Тоскана.Отдавна съм и хвърлила поглед,ама ми се струва малко скъпа.Почитателка съм и аз на гоблени с пейзажи от Тоскана.

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Красота...

Страница 14 от 28 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •