Страница 16 от 28 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 408
  1. #226

    Подразбиране

    Прекрасни са Браво

  2. #227

    Подразбиране

    Прекрасни са, но признавам левия ми е фаворит. Би ли ми казала как е името му. Майка ми страшно го хареса и искам да и го поръчам оригинален. Благодаря ти

  3. #228

    Подразбиране

    Dimensions 13687, Cottage Enchantment Там откъдето го поръчах не го предлагат вече. Дано имаш късмет да го намериш...

  4. #229

  5. #230

    Подразбиране


    Небето е почти готово, нямам насищане като почна да шия... Толкова му се радвам .

  6. #231

    Подразбиране

    Кой би се наситил на тази красота
    Много красив гоблен ще си имаш

  7. #232

    Подразбиране

    С ТОВА ТЕМПО ЩЕ СТАНЕ НЕ КОЛЕДНО СЕЛО,А ЦЯЛ КОЛЕДЕН ГРАД!!!МНОГО Е КРАСИВ!
    :

  8. #233

    Подразбиране

    Започнах го на 30 юли и наистина много бързо върви...

  9. #234

    Подразбиране

    Много е красив

  10. #235

    Подразбиране

    Как да му се наситиш, като е толкова красив!
    Страхотно се получава!

  11. #236

  12. #237

    Подразбиране

    Този гоблен ми е много любим. Решила съм задължително да го ушия. Ти оригинален ли го шиеш? И много ли се сменят цветовете, схемата ми изглеждаше доста шареничка, предполагам не е лесно?

  13. #238

    Подразбиране

    Лятото имаше 35% намаление на коледни неща от ам.сайт и взех още едно по-малко. Лесно се шие, има много полукръст на пътя и в небето, има от 1 до 5 нишки, някои от тях бленд. Това го уших за 2 месеца с доста прекъсване.

  14. #239

    Подразбиране


    Това е моят гоблен, с който участвах в анонимния конкурс. С него изпълних една своя мечта - да ушия дизайн на Кинкейд. Като го гледам все едно съм в приказка. Оригинален на Майя.

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Тъкмо разгледах снимките от срещата ,забелязах го и се чудех на коя фирма е разработка.Прекрасен е! Да сте жива и здрава и да му се радвате!

Страница 16 от 28 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •