Страница 17 от 28 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 408
  1. #241

    Подразбиране

    О, да много е хубав! Благодаря и за това, че публикува снимки от срещата!

  2. #242

    Подразбиране

    Приказен е!

    Да го ушия е една от големите ми мечти! (която, за съжаление, едва ли ще се осъществи някога)

  3. #243

    Подразбиране


    Оставих за накрая елхата, много съм нетърпелива да го завърша...

  4. #244

    Подразбиране


    Днес го завърших! Удоволствие от всеки бод! За първи път поставях пайетки. Много френски възли и много, много контур... Започнах го на 30 юли, можеше и по-рано да го завърша, но исках да удължа удоволствието.

  5. #245

  6. #246

    Подразбиране

    Страхотен, нямам думи просто.Честито!

  7. #247

    Подразбиране

    страшно красив гоблен, невероятен е просто

  8. #248

    Подразбиране

    Много, много са прекрасни, а за Коледния просто нямам думи - страхотен е!

  9. #249

    Подразбиране

    Страхотен е!Вчера си го поръчах и аз.За първи път ми се прииска да шия зимна картина.Сега нямам търпение да пристигне.

  10. #250

  11. #251

    Подразбиране

    Това е един от любимите ми зимни пейзажи на Дим. Страхотен е! Вярвам че удоволствието да го шиеш е било неповторимо! Да ти е честит!

  12. #252

    Подразбиране

    Нуши, страхотна зимна приказка се е получила. И прекрасно ушит. Поздравления!

  13. #253

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите към моя труд! Не обичам да стоя без работа и веднага започнах гобленчето , което купих на нац.среща от щанда на РТО. Нарича се "Чудесната разходка" и момиченцето прилича на моята внучка. Ще е подарък за рождения ден през януари.

  14. #254

    Подразбиране


    Луд умора няма - вчера го свърших. Направо съм влюбена в тези сладури. Ще чакат за рамка след Нова година за рождения ден на внучката. Много прилича на момиченцето с руси коси и такива бузи.....

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е сладурско това гобленче! Накара ме да се усмихна - вярвам, че ще е страхотен спомен от баба за малката кукла!

Страница 17 от 28 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •