Страница 20 от 28 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 408
  1. #286

    Подразбиране


    Часовник от РТО, схемата е от Цветомилка Василева. В оригинал фона е черен и с жълти кристалчета за часовете.

  2. #287

  3. #288

  4. #289

  5. #290

  6. #291

  7. #292

    Подразбиране

    Страхотен е! Поздравления за труда от мен! Чакаме го в рамка

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #293

  9. #294

  10. #295

    Подразбиране

    А-у-у-у , не можах да се въздържа да не се оближа като вълк. Мно-о-о-о-го е хубаво това нещо! За пръв път го виждам. Има един парижки вариант със същата тематика и би могла да си направиш чудесна серия. А твоя много прилича на картина на Афремов, художник, който е много актуален в момента в Русия и аз много го харесвам. Дали не познах? Още веднъж, честито, чудесен е!

  11. #296

    Подразбиране

    Момичета , много благодаря за отзивите!
    СВЕТЛАНА, и аз харесвам Афремов, но това е по картина на Мериън Симандъл. На Чаривна мит и на РТО има още гоблени по нейни картини. От момента, в който го видях в каталога реших, че ще го ушия.

  12. #297

    Подразбиране

    Къде е този каталог и аз да го разгледам?

  13. #298

  14. #299

    Подразбиране

    Този гоблен е невероятен. В момента, в който го видях се влюбих в него, толкова красиви и наситени цветове.

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:

    Най-новия готов. Фуджико 605 Рози Пиер дьо Ронсар и диви ягоди. Това беше моя мечта от доста години. Преди време писах на фирмата да си поръчам, но начина на плащате беше много сложен и скъп и се отказах. Конци Космо, панама Мурано 32 каунт, цвят антик уайт. Схема сканирана от нета. Удоволствие е да шиеш така хубаво направена схема. Много съм доволна от резултата.

Страница 20 от 28 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •