Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 408

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Как съм изтървала новото ти попълнение? Дето се вика още съм под въздействието на "Вечерний город", а ти вече си показала още една красота. И аз съм много доволна от твоя резултат. Розите в комбинация с ягодите...да го изядеш, направо тоя букет. Чуден! Сега, предполагам си почиваш с фарчето на Дименшънс.
    Благодаря ти за сайта, който сподели с мен. Между другото, точно на втората страница в него са гоблените, за които ти говорих, че биха станали добра серия с твоя. Много хубави нещица има там, ама аз специално, не разбрах да има вариант да се сваля нещо от там.

  3. #3

    Подразбиране

    Дойде време да покажа и това ,над което се трудих от началото на годината за анонимния конкурс. Маковото поле на Анхор. Закупих го на срещата във В.Търново и все го отлагах. Най-трудния до сега за мен.Огромно количество четвъртинки кръстчета, контур с няколко цвята. Всичко това на 18 каунт. Около 10-тина дни ших само контур...шия, шия и все не свършваше. А какви перипетии с рамкирането бяха - един път сбъркан размер, втори път сбъркан профил. На третия път след като сина го снима видях пукнатини при снаждането и отново беше рамкиран. И за капак след внимателно пътуване с колата , слизам , чуквам единия ръб и олющвам единия ъгъл. След леко оправяне при приятел художник, защото нямах сили за още един опит, го закачих на стената. И като се оказа всичко това не е било напразно. За моя изненада спечелих първо място за пейзаж в анонимния конкурс, а на срещата в Асеновград спечелих и зрителския вот в същата категория. Радвам се, че се хареса и на другите, не само на мен, а и оцениха и сложния модел също.

    Но бих предупредила всеки, който реши да шие този или останалите полета на Анхор - пригответе се за това предизвикателство.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Да ти е честит! Прекрасен е.

  6. #6

    Подразбиране

    Няма изненада, абсолютна красота! Не само красив, но и майсторски ушит! Поздравления!

  7. #7

    Подразбиране

    Това е моят фаворитСтрахотен е!!!
    muchinova_1968@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Поздравления за майсторката.Моя фаворит.Заслужена победа!

  9. #9

    Подразбиране

    Гобленът е невероятен! Струвал си е всичките усилия и перипетии.

  10. #10

    Подразбиране

    Чудесен е. Заслужава си първото място.

  11. #11

    Подразбиране

    Еееееее за пореден път се убеждавам, че с теб имаме еднакъв вкус. Този гоблен още като го видях, (дори преди етапите да бъдат показани) си казах, че ще гласувам за него. Толкова го харесвам... Съвсем заслужено според мен си взе първата награда. Надявам се и аз да си го закупя в най-скоро време и мъка не мъка ще си го ушия дай Боже!

  12. #12

    Подразбиране

    Сега в момента,до края на месеца е на промоция с Маргаритките и Лилавото поле от Коутс, заедно с подарък - гобленарска ножичка. Прекрасен е ,аз също гласувах за него.

  13. #13

    Подразбиране

    Невероятен гоблен, прекрасна изработка

  14. #14

  15. #15

Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •