Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 408

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Прелестни са, браво!Особено лалетата, изпълват ми душата като ги гледам!

  4. #4

    Подразбиране

    Вечерния град вече съм го аплодирала, честита му рамка! За лалетата-нямам думи, много добре си подбрала рамката им.

  5. #5

    Подразбиране

    Прекрасни са Ванче.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Всичките са красиви ! Но от Вечерният град съм пленена

  8. #8

    Подразбиране

    Честито Ванче ! Прекрасни!Остава да ти кажа ,Весели празници с тези красоти!

  9. #9

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени с красиви рамки!!!

  10. #10

    Подразбиране

    всички са много красиви и рамките са чудесни. много ми хареса ВЕЧЕРНИЯ ГРАД на РТО. може ли да споделиш от къде го поръча. при нас в ст.загора е 100лв.(малко ми е скъпичко). дали мога да го намеря на по-сносна цена и поздрави за прекрасната колекция.

  11. #11

    Подразбиране

    Прекрасни са, и рамките са подбрани с вкус.

  12. #12

    Подразбиране

    Равносметката ми за 2014...Много съм доволна, че успях да сбъдна мечтата си за Фуджико...А и останалите ме дариха с чудесни мигове докато ги ших. Фара има нов притежател - семейството на големия син, а снежния човек ще бъде част от подаръка за 3-я рожден ден на внучката.


  13. #13

    Подразбиране

    Честито , Ванче!Прекрасна равносметка! Весела и успешна 2015.

  14. #14

    Подразбиране

    Много красиви............
    И да попитам - тези рамки в ателие ли са правени. Много ми харесват, а колелото и мен ме чака и може да ти открадна идеята за рамка - като го ушия някога.

  15. #15

    Подразбиране


    Bicycle Afternoon на Дименшънс. Ших го от 02.01 до 22.01.2015. 18 каунт малко ме затрудни, защото само два цвята бяха полукръст, всичко на кръст . Иначе от мига когато го видях исках да го ушия...

Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •