Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 408

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Имам и 3 конкурсни готови
    Еее, тогава нямам търпение и тях да видя!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Тцтцтцтцтцт......Много и все хубави!!!! Момиченцето е моят фаворит ♥

  4. #4

    Подразбиране

    Нямаш спирка, Ванче! Всичките са прекрасни! ♥ Да са ти честити! ☺

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите момичета! Всяка свободна минута шия ...

  6. #6

    Подразбиране

    Както винаги чудесен избор и изпълнение.

  7. #7

    Подразбиране

    Нуше, както винаги си много продуктивна и все от хубави, по-хубави гоблени! Браво!

  8. #8

    Подразбиране

    Много ми харесаха и трите ти нови попълнения ! И рамките много им пасват - абе с една дума " бижу "

  9. #9

    Подразбиране

    Рибарски лодки. Дизайн на Heritage Crafts от серията John Clayton Watercolours - Fishing boats//. 27 цвята ДМС плюс 10 смесени. Cross stitch, two vertical half cross stitch, two horizontal half cross stitch, two diagonal cross stitch. Аида 14 бяла, размер 22х25 см.

  10. #10

    Подразбиране


    Малко се забавих да покажа конкурсните си работи. Момичето от гоблена на Риолис ме грабва със загадачното си излъчване, а в чорапа намерих цяла приказка за нощта преди Коледа - хора, зверчета разни и естествено дядо Коледа на шейна. Двете феички по дизайни на тани211 ги уших по специални поводи. Уших и още една, но още не съм я подарила и затова не я показвам.Много ми хареса да шия за бебета, по съвпадение все момиченца. Голямо зарибяване е с престилките, доста си набавих, остава да реша какво да шия на тях. Феичката на Чудесная игла се надявам да изпълни нечия мечта. Един мини Ренато Паролин като другарче към този, които шия за коледната игра във ФБ. И последно, днес се занимавах с маймунката - символ на 2016 по дизайн на Нани студио.

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Eхе, доста нашити неща Детските са супер, и загадъчната мадама също

  13. #13

    Подразбиране

    Да се отчета за 2015 и това, което не довърших през миналата и успях в новата...

  14. #14

    Подразбиране

    Участието ми в анонимният конкурс - по картина на Томас Кинкейд.
    И първата ми мънистена икона, подарена за юбилея на брат ми.
    И още един по картина на Игор Левашов, с която спечелих първо място в една от ФБ групи.

  15. #15

    Подразбиране

    Красота! И рамкте страхотно пасват.Честито, много да им се радваш.

Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •