Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 408
  1. #256

    Подразбиране

    Много хубави гоблени! И Дим,и Тоскана,и Коледното село!Прекрасни са, а детския ще зарадва малката принцеса за труда на баба!

  2. #257

    Подразбиране

    Уших за декоративна възглавница дизайн от Plum Street Samplers - Harvest Delivery. Родена съм в годината на Коня и исках нещо да ми напомня за това. Сложих си и инициалите. Обожавам примитивите... Сега ще се правя на шивачка...

  3. #258

    Подразбиране

    Ниши,изглежда прекрасно.И аз в последно време се заглеждам по примитивите.Очаквам да го видя завършен.

  4. #259

    Подразбиране

    Ами то е довършено, но още не съм вадила машината и платовете да избера най-подходящите... Не съм най-добрата шивачка.

  5. #260

    Подразбиране

    Страхотен избор на дизайн и много красиво изпълнение.Обожавам примитивите.Ушиеш ли един се превръщаш в техен фен завинаги.Поздравления!!!

  6. #261

    Подразбиране


    Моята последна работа - дизайн от Ира Наниашвили - Нани студио. Схемата я предостави авторката за един проект във Фейсбук, иначе е платена . Няма да разпространявям схемата.

  7. #262

    Подразбиране

    Невероятно е! Даже си помислих, че е бижу.Разкошно конче!Трудно ли се изработва, изглежда ми обемно и явно е съчетание от няколко техники?

  8. #263

    Подразбиране

    Прекрасно творение,нали 2014 година е годината на синия кон!

  9. #264

    Подразбиране

    Използвани са кръст, полукръст в 1 и 2 нишки, контурен бод и бод сатен/гладь както е при рускините/, който се шие на два пъти с по 6 нишки. Оформлението е мое, иначе оригинално е малко по-различно... Не е трудно да се ушие, много голямо удоволствие ми достави. Обичам конете, а този дизайн исках да го ушия, харесвам дизайните на Нанистудио...

  10. #265

    Подразбиране

    Перфектно Браво

  11. #266

    Подразбиране


    Вече рамкиран! А като подаря гобленчето на внучката ще снимам и него.

  12. #267

    Подразбиране

    Оформлението е чудесно! Къде е правена рамката?

  13. #268

    Подразбиране

    Намерих нов магазин във В.Търново, на фирма ЕКИП, доста по-евтино е от там, от където ги давах преди. Има и готови рамки всякакви.

  14. #269
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Ванче, това книжарницата под пазара ли е? Много хубав е станал гоблена!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Приказно красив

Страница 18 от 28 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •