Страница 25 от 28 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 408
  1. #361

  2. #362

    Подразбиране

    Много са красиви!!!

  3. #363

    Подразбиране

    Много красиви............
    И да попитам - тези рамки в ателие ли са правени. Много ми харесват, а колелото и мен ме чака и може да ти открадна идеята за рамка - като го ушия някога.

  4. #364

    Подразбиране

    Диде, рамките са от ателието, готови профили в два размера. Аз харесвам по-дебелите. Даже на една дама от форума правих със същия профил. И не са скъпи.

  5. #365

    Подразбиране


    Не мислете, че стоя без работа. Уших си две от любимите Тоскани- на Жанлин и Ланарте. Акварелните флоксове на Риолис са ми подарък от съпруга за 8 март. Момиченцето гърджъс е от списанието The world of cross stitching.

  6. #366

    Подразбиране

    Въобще не си бездействала. Много са хубави всички!

  7. #367

  8. #368

    Подразбиране

    Тцтцтцтцтцт......Много и все хубави!!!! Момиченцето е моят фаворит ♥

  9. #369

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Имам и 3 конкурсни готови
    Еее, тогава нямам търпение и тях да видя!!!

  10. #370

    Подразбиране

    Нямаш спирка, Ванче! Всичките са прекрасни! ♥ Да са ти честити! ☺

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #371

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите момичета! Всяка свободна минута шия ...

  12. #372

    Подразбиране

    Както винаги чудесен избор и изпълнение.

  13. #373

    Подразбиране

    Нуше, както винаги си много продуктивна и все от хубави, по-хубави гоблени! Браво!

  14. #374

    Подразбиране

    Рибарски лодки. Дизайн на Heritage Crafts от серията John Clayton Watercolours - Fishing boats//. 27 цвята ДМС плюс 10 смесени. Cross stitch, two vertical half cross stitch, two horizontal half cross stitch, two diagonal cross stitch. Аида 14 бяла, размер 22х25 см.

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:

    Малко се забавих да покажа конкурсните си работи. Момичето от гоблена на Риолис ме грабва със загадачното си излъчване, а в чорапа намерих цяла приказка за нощта преди Коледа - хора, зверчета разни и естествено дядо Коледа на шейна. Двете феички по дизайни на тани211 ги уших по специални поводи. Уших и още една, но още не съм я подарила и затова не я показвам.Много ми хареса да шия за бебета, по съвпадение все момиченца. Голямо зарибяване е с престилките, доста си набавих, остава да реша какво да шия на тях. Феичката на Чудесная игла се надявам да изпълни нечия мечта. Един мини Ренато Паролин като другарче към този, които шия за коледната игра във ФБ. И последно, днес се занимавах с маймунката - символ на 2016 по дизайн на Нани студио.

Страница 25 от 28 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •