Страница 24 от 28 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 408
  1. #346

    Подразбиране

    Прекрасни са, и рамките са подбрани с вкус.

  2. #347

    Подразбиране

    Равносметката ми за 2014...Много съм доволна, че успях да сбъдна мечтата си за Фуджико...А и останалите ме дариха с чудесни мигове докато ги ших. Фара има нов притежател - семейството на големия син, а снежния човек ще бъде част от подаръка за 3-я рожден ден на внучката.


  3. #348

    Подразбиране

    Честито , Ванче!Прекрасна равносметка! Весела и успешна 2015.

  4. #349

    Подразбиране

    Много, много красиви и най-вече изработени с много любов

  5. #350

    Подразбиране


    Bicycle Afternoon на Дименшънс. Ших го от 02.01 до 22.01.2015. 18 каунт малко ме затрудни, защото само два цвята бяха полукръст, всичко на кръст . Иначе от мига когато го видях исках да го ушия...

  6. #351

  7. #352

    Подразбиране

    И аз го имам и чака да бъде ушит! Страхотен е!

  8. #353

    Подразбиране

    Днес завърших Paris Hydrangea - отдавна мечтая да я ушия. Другите дименшънси не са много големи, но много приятни за шиене.

  9. #354

    Подразбиране

    Браво! Честити да са ти! Колелото е вече в хубава рамка, явно си падаш по ретро рамките, имаше още една подобна напоследък. И на мен ми харесват такива.

  10. #355

    Подразбиране

    Всички са прекрасни - поздравления!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #356

    Подразбиране

    Paris Hydrangea, не съм го виждала досега ушит. Както (почти) всичко на Dimensions е станал страхотен! А рамката на bicycle afternoon, наистина е много ефектна! Третият също ли е техен?

  12. #357

    Подразбиране

    Да, щампа с различни видове бодове и френски възли. Беше ми награда на публиката на последната нац.среща в раздела пейзажи.

  13. #358

    Подразбиране

    Честито Ванче! Прекрасно лятно настроение , само за пътешествие.

  14. #359

    Подразбиране


    My secret garden / Lizzi Kate / 16,5 x 16,5 см - 110 х110 бода, 15 цвята ДМС, лен екрю Белфаст 32 каунт, cross stitch - 1 и 2 нишки, satin stitch, smyrna cross, rice stitch,

    Вече в рамка...

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни са и двата!
    Поздравления!

Страница 24 от 28 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •