Страница 23 от 28 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 408
  1. #331

    Подразбиране

    Ще се радвам, ако споделите малко информация щом можете да ги сравните и двата много ми се иска и аз да си ги ушия при първа възможност

  2. #332

    Подразбиране

    Страхотни са лалетата!

  3. #333

    Подразбиране

    И така, да се отчета . Сравнихме цветовете на моя и китайския комплект. Китайските били с френско ДМС, по-наситени цветове. Има и разлика в нюансите , но явно няма как да ги уцелят.Ще чакам да го видя ушит и можем по-добре да сравним.

  4. #334

    Подразбиране

    Шах с пешката, пак ще има да се чудя с цветовете ще чакам за повече подробности

  5. #335

    Подразбиране

    Не се знае кога ще го шие дамата, така че ако е китайска комплектовка ще е по-ярка и наситена.

  6. #336

  7. #337

  8. #338

    Подразбиране

    Прелестни са, браво!Особено лалетата, изпълват ми душата като ги гледам!

  9. #339

    Подразбиране

    Вечерния град вече съм го аплодирала, честита му рамка! За лалетата-нямам думи, много добре си подбрала рамката им.

  10. #340

    Подразбиране

    Прекрасни са Ванче.

  11. #341

  12. #342

    Подразбиране

    Всичките са красиви ! Но от Вечерният град съм пленена

  13. #343

    Подразбиране

    Честито Ванче ! Прекрасни!Остава да ти кажа ,Весели празници с тези красоти!

  14. #344

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени с красиви рамки!!!

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    всички са много красиви и рамките са чудесни. много ми хареса ВЕЧЕРНИЯ ГРАД на РТО. може ли да споделиш от къде го поръча. при нас в ст.загора е 100лв.(малко ми е скъпичко). дали мога да го намеря на по-сносна цена и поздрави за прекрасната колекция.

Страница 23 от 28 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •