Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ох,аз съм тежък случай с цигарите.Много ми е сладко да си пия кафето с цигарата и да шия гоблен.Така мога да изкарам с часове,пък и шиенето много ми спори с цигарка.
    А когато реша да не пуша,изяждам по една тава слънчоглед.А за съжаление тогава не мога пък да шия и сърфирам в нета.Изобщо не съм наясно как ще я карам с цигарите като им скочат сега цените,а заплатите не.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Ох,аз съм тежък случай с цигарите.Много ми е сладко да си пия кафето с цигарата и да шия гоблен.Така мога да изкарам с часове,пък и шиенето много ми спори с цигарка.

    Може би трябваше да се науча да шия преди да пропуша,или да пропуша преди да прошия.
    Сега двете едно без друго не могат.
    Само грешки правя като не пуша ,щото мисля само заи после .......разшивам.......

  3. #3

    Подразбиране

    Аз пуших по една кутия на ден и ги спрях от раз,Реших ,че няма смисъл да чакам големите цени,Всичко опира до воля,Важното е първите 2 дена да не пушиш после е лесно,Успех на всички в оттазването на цигарите

  4. #4

    Подразбиране

    Абе, шия си кротко - цигарката ми дими в пепелника, сърфирам си из Нета - цигарката ми дими в пепелника, ........, и т.н. , и т.н. Иначе по едно време пушех само с кафе - добре, че имаме приятел-кардиолог - посъветва ме или да спра кафетата, или да си пуша, щото от кофеина инфаркт ще направя Само гледах да се гепя за кафеварката Въобще, прави сте, че трябва воля, ама и инат, инаааат, а аз ги нямам - никак ги нямам.Въобще моето си го отчитам - страхотна простотия е това с пушенето

  5. #5

    Подразбиране

    Аз пък четох някъде,че влечението към цигарите и пушенето било генетично заложено и .... се успокоих.
    Пушех много, разболях се малко и използвах момента да ги спра за ...близо година. Но ми беше достатъчна само една провокация, компа се скапа, два дена без ком и нет и....пак ги почнах. Опитах втори път да ги откажа ,но да ви кажа, вторият път е много по-трудно от първият. Все още" кадя", както казва една моя приятелка и няма никакви симптоми за отказване.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •