Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз пуших по една кутия на ден и ги спрях от раз,Реших ,че няма смисъл да чакам големите цени,Всичко опира до воля,Важното е първите 2 дена да не пушиш после е лесно,Успех на всички в оттазването на цигарите

  2. #2

    Подразбиране

    Абе, шия си кротко - цигарката ми дими в пепелника, сърфирам си из Нета - цигарката ми дими в пепелника, ........, и т.н. , и т.н. Иначе по едно време пушех само с кафе - добре, че имаме приятел-кардиолог - посъветва ме или да спра кафетата, или да си пуша, щото от кофеина инфаркт ще направя Само гледах да се гепя за кафеварката Въобще, прави сте, че трябва воля, ама и инат, инаааат, а аз ги нямам - никак ги нямам.Въобще моето си го отчитам - страхотна простотия е това с пушенето

  3. #3

    Подразбиране

    Аз пък четох някъде,че влечението към цигарите и пушенето било генетично заложено и .... се успокоих.
    Пушех много, разболях се малко и използвах момента да ги спра за ...близо година. Но ми беше достатъчна само една провокация, компа се скапа, два дена без ком и нет и....пак ги почнах. Опитах втори път да ги откажа ,но да ви кажа, вторият път е много по-трудно от първият. Все още" кадя", както казва една моя приятелка и няма никакви симптоми за отказване.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •