Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    И аз като повечето - на работа не пуша, но като се прибера и седна да шия - пушааааа, пушааааа, та спиране нямам. Веднъж съм ги отказвала за около 3 седмици, бях в чужбина свърши стека с българските цигари и си казах "а 6 евро няма да давам за цигари", издържах около 15 дни и после пак ги започнах, сърцето ми свиваше всеки път щом си купех, но пък ми беше хубаво като си пушех. И до днес. няма отказване.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз в чужбина се стисках 7 дни и накрая платих 7.20 евро за 1 кутия - ама много ми се услади! Тия дни правя поредните опити за отказване! За сега успешно ,но още е рано да се похваля .Все си мислех,че имам силна воля , но ......:

  3. #18

    Подразбиране

    Добре де, а не ви ли е гадно, че като пушите и шиете гоблена се вмирисва на цигари? Аз имам непоносимост към тази миризма, направо се отвращавам. Ужасно е, като сляза за един шоколад до кафето на блока, току-що измитата ми коса и изпраните дрехи целите се вмирисват, после като си легна от косата ми мирише, бляяяя.. Пък да не говорим колко е гадно някой хард пушач да застане до теб да си приказвате лице в лице, няколко пъти таква тежка миризма ме е удряла...
    То вие сигурно сте свикнали с миризмата и не я усещате, ама на мен шиене с пушене ми звучи все едно шиене с мръсни мазни ръце

  4. #19

    Подразбиране

    Аз като шия,не пуша.
    Нооооооооооо,като седна на компа,елате да видите

  5. #20

    Подразбиране

    Аз ги спрях като забременях.Това беше единственната миризма от която ми се гадеше.После кърмих една година и така се събра бая време без цигари.Сега честно си признавам-свидят ми се толкова пари.Станала съм скръндза5 лв. една кутия.Ми знаете ли колко шоколадчета са това
    Успех на всички решили да ги отказват!

  6. #21

    Подразбиране

    Аз ги отказах преди 5 години. За мен всичко е до воля, макар че ползвах хапчета. Но преди когато шиех не пушех. Защо трябва да хабиш цигарата като си бодеш гоблена? Ако ще пушиш - наслади се на цигарата; ако ще шиеш - наслади му се. Но най-добре е да не пушиш - сега не ми прави впечатление че покрай мен се пуши - в компания или от съпруга. Не мога да давам акъл на възрастни хора какво да правят със здравето си. Всеки си преценява сам за себе си. Но когато шия - катогорично не пуша.

  7. #22

    Подразбиране

    Пушила съм и съм спирала много пъти, сега не пуша. Това не означава , че пак няма да почна и пак няма да спра. Съпругът ми пуши, но никога никой не е пушил вкъщи. Който иска да пуши - навън, никой не е длъжен да диша цигарения дим на другия, а пък миризмата си е гадна и пропива във всичко.
    Момичета, как може да пушите и шиете едновременно? Огтавете настрани, че гоблена се цапа и вмирисва, ами я си представете да падне огънче на почти завършен голям гоблен, направо ужас.
    Успех на всички, които са решили да отказват цигарите, мисля че всеки може.

  8. #23

    Подразбиране

    Опитайте с философията на съпруга ми. Беше заклет пушач. Не ходехме на гости,защото не се разрешаваше да се пуши там.В един момент какво му стана и после сподели, че си казал: " Днес ще пробвам ,да видя до кога ще издържа , да се чудя,че цигарите ми свършват ,и какво да правя с ръцете си, само си създавам притеснения и накрая средствата . "Честно казано,обърна ги в шоколад ,краставици и домати и така 15 -тина години. После призна пред брат си ,че е бил прост като си е позволявал да пали цигара в къща,където не се пуши и няма защо да му се сърди за това. Пропуснах кафето -може и без цигара,с бисквитка , с грезинка ,ябълка .Опитайте днес и дано да ви помогне. Не питай старило ,а патило.Успех и лек ден!

  9. #24

    Подразбиране

    На мен шиенето ми помогна да намаля кафето, че веднъж замалко да си излея чашата (а аз пия от огрооомни чаши) върху гоблена.
    Не виждам защо да не помага и за отказване от цигари

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    Аз като шия,не пуша.
    Нооооооооооо,като седна на компа,елате да видите
    И аз съм така, затова се старая да шия повече.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •