Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране моля за помощ

    Момичета ,моля да ми разгадаете какъв е конеца на номер 18 от този ключ:
    мисля че е мартеница между анхор 898 и ......другия не го знам .Няма такъв номер в ДМЦ конци моля Ви да ми помогнете защото правя комплект на един мъж който иска да става гобленар та да не го откажа без време става въпрос за този гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Момичета ,моля да ми разгадаете какъв е конеца на номер 18 от този ключ:
    мисля че е мартеница между анхор 898 и ......другия не го знам .Няма такъв номер в ДМЦ конци моля Ви да ми помогнете защото правя комплект на един мъж който иска да става гобленар та да не го откажа без време става въпрос за този гоблен

    Това е бленд между двата номера на Анхор.Като гледам ключа,където има А и два номера,конците са Анхор.Имаш и ДМЦ.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    така исках да помогна, но .. такъв номер ДМЦ не съществува, но има такъв номер Анхор. И предполагам, че е мартеница между 898 и 374 Анхор, но... тъй като не съм много сигурна, защо не питаш момичето пуснало схемата в темата за Гобленсет. Тя може би знае нещо.

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви милички.Пък не погледнах за Анхор какъв цвят е, то след като е мартеница трябва да са близки по цвят, нали?Та да проверя в магазина ако са близки по цвят значи е анхор.Олееее ще го наглася аз май

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Благодаря ви милички.Пък не погледнах за Анхор какъв цвят е, то след като е мартеница трябва да са близки по цвят, нали?Та да проверя в магазина ако са близки по цвят значи е анхор.Олееее ще го наглася аз май
    Да,точно така е.Много са близки по цвят.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •