Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране Ксерокопия

    Давам аз една графика за рамкиране и щастливо чакам да си я получа. Но .... научавам че собственичката на фирмата е направила цветно ксерокопие на гоблена ми и го е дала на нейна позната да си направи по него схема и да го избродира. Една моя приятелка видяла тази снимка и останала като попарена. Понеже имаше избродиран стих - няма съмнение че е моята графика. Никога нямаше да и откажа да и дам схемата, но така ми се видя плагиатство. Вдигнах и един хубав скандал и за компенсация ми направи отстъпка от цената.
    Много ме заболя - познават ме, знаят ми телефона - и зад гърба ми крадат труда ми....
    Повече там няма да рамкирам - компенсацията няма да поправи постъпката им.
    Магазина е в Асеновград , на новия пазар. Който отива там да има едно наум....

  2. #2

    Подразбиране

    това е ужасно!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  3. #3

    Подразбиране

    А...и в нашия град има такива

  4. #4

    Подразбиране

    Юра,не се ядосвай,миличка. Аз пък се радвам,че толкова са ти харесали графиката,та чак са я копирали.Това са дребни душици и явно не те познават толкова добре.Не знаят каква си добричка и затова са го направили.

  5. #5

    Подразбиране

    Диде, за жалост ПРОСТОТИЯТА е Безгранична и НЕЛЕЧИМА и страшно "изморява"! Итези дребни души, сън не заспиват докато не направят някоя долна работа!
    Явно това е " нашска "черта! Да излъжеш, да откраднеш!
    Така оценяваме КАЧЕСТВОТО и ДОБРИЯ ВКУС!

    Юра ,наистина приеми случилото се като ВИСОКА ОСЕНКА!
    Усмихи се и предай нататък!

  6. #6

    Подразбиране

    И ние крадем, но чак пък ксерокопие на готов гоблен
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Не съм съгласна с определението нашенска черта. Това е всенародна черта. Хора всякакви от всички народности. Мога книга да напиша за случки от всякакво таково естество. Това е кражба на творчески труд и боли, но по-важното е че не ти зависи бъдещото от тази фирма. Много по-страшно е да те ограбят и след това да си принуден да се усмихваш мило, все едно че нищо не се случило и че това било естеството на играта.
    Та приеми го като добра оценка и горе главата.

  8. #8

    Подразбиране

    Наистина много боли така...
    И аз на никой не бих отказала схема,но кражбата по този начин би ме вбесила..също както и теб... Абсолютно те разбирам....Дадох си графиката на момичето с цветето за рамкиране в Мр Гоблен и ако искате ми вярвайте...мина ми през ум същото...дали няма да я видя в списанието ....ей такива неща ни правят страшно подозрителни...

  9. #9

    Подразбиране

    На мен в същия магазин са ми искали схеми и съм им давала няколко пъти. Не съм се замисляла, че може да правят ксерокопие на готов гоблен.

  10. #10

    Подразбиране

    E това вече е прекалено
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #11

    Подразбиране

    Ако бях на твое място, много бих се зарадвала!

    Като се замислиш - толкова много са харесали труда ти, че са си направили труда да си направят схема..... А и сама казваш, че би им подарила схемата. Ако не очакваш нищо в замяна....къде тогава е проблема?

  12. #12

    Подразбиране

    rostso, едно е да дадеш, друго е да ти вземат.

  13. #13

    Подразбиране

    Може ли един въпрос и моля, не ме разбирайте погрешно. Само бих искала да знам, този изксерокопиран гоблен оригинален дизайн или оригинална комплектовка е?

  14. #14

    Подразбиране

    rostso - никога нямаше да им откажа да им дам схемата и щях да го направя с удоволствие. Това не е коректна постъпка от тяхна страна.Ние сме им редовни клиенти - ден през ден все сме там....Уважение към клиента ли е според теб?!?
    Иначе графиката стана наистина хубава
    Гоблена не е оригинална схема но имаше стих който според мен го прави уникален. И ако не беше този стих приятелкта ми никога нямаше да разбере че е моя.

    Споделих го с вас просто защото останах изумена какво става зад гърба ни .....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Нали в този форум правим точно това, което правят и в онова ателие......

    Май стана "Крадеца вика 'Дръжте крадеца'!".
    Редактирано от rostso : 25.02.2010 в 19:10.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •