Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 19 от 19
  1. #16

    Подразбиране

    Не съм съгласна с теб - така ли правиш?
    Не е същото....

  2. #17

    Подразбиране

    Мила Юра,

    Намам никакво намерение да се заяждам с теб! Но смятам, че няма нищо лошо в това човек да сподели своята гледна точка....

    Светът е шарен и една случка може да се възприеме по много различни и коренно противоположни начина. Това, което исках да кажа е, че ако аз бях разработила някаква схема, а друг беше постъпил с мен така, както с теб в това ателие, аз щях да се чувствам горда и щастлива от този факт. Бих го приела като висока оценка за труда ми.

    А дали правя и аз така.... Да! Ушила съм доста гоблени по чужди схеми от Интернет, за които създателите на схемите не знаят, че тайно съм се докопала до тях....... А ти?

    Момента разработвам една схемичка за Великден... Е, дано някой толкова много я хареса, че да си направи труда да ми сканира гоблена и да се опита да възтанови схемата......

    Приятен ден!
    Редактирано от rostso : 25.02.2010 в 17:04.

  3. #18

    Подразбиране

    Светът е шарен и всеки си има мнение - така е....
    Това е моето - винаги има културен начин да изразиш възхищението си . Интернет пространството е едно - живия човек съвсем друго.

  4. #19

    Подразбиране

    Реклама:
    rostso, права си за това, че реално и ние крадем схемите. Но има огромна разлика. Схемите, които ние имаме, са купени от някой, който е решил да ги сканира и да ги разпространява в интернет. Отделна тема е, че по този начин този някой нарушава авторските права на създателите. Но той е платил за даден гоблен и е решил да го сподели с другите, като го е публикувал в интернет.
    Ние не шием по схеми, направени от ксерокопия на нечии гоблени. Ако аз харесам гоблен, който ти си ушила, няма да преснимам на ксерокс твоя гоблен, а ще те помоля за схемата.
    В случая обидното е, че е направено зад гърба на Юра, тайно от нея. Вярвам, че никой от нас няма да откаже схема, ако му я поискат. На тези хора лично аз съм им давала схеми, които са били шити от всички продавачки в околните магазини.
    Само да вметна, че в същия магазин съм виждала няколко рамкирани молитви като тази, която Ния разработи и пусна във форума. Виждала съм и как продавачките в околните магазини шият молитвата. До мен стигна схема на молитвата, разпечатана на принтер. Дадоха ми я с идеята колко интересен гоблен е това и как никой няма такъв. Сами си правете изводите откъде е тази схема.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •