Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 180

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря ви!
    Надявам се да донесе същата емоция и на бъдещата си притежателка. Дано да съм улучила вкуса й!
    Редактирано от Freeky : 27.02.2015 в 16:35.

  2. #2

    Подразбиране

    Браво много е хубав

  3. #3

    Подразбиране

    Нов облик на един от гоблените ми. Исках да изглежда по-свеж. Надявам се да ви хареса. Аз съм доволна от новия резултат!
    Преди:


    След:
    Редактирано от Freeky : 13.11.2015 в 16:12.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Честито! Вторият вариант е много по-свеж, а паспартуто не изпъква и "извежда" гоблена на преден план. Много хубав!

  6. #6

    Подразбиране

    Ели,Ruse, благодаря ви! Точно този ефект търсех наистина. Старото паспарту малко ми "затваряше" гоблена.

  7. #7

    Подразбиране

    Виж, колко е важно как се оформя един гоблен! Не, че първият вариант не е бил хубав, добър е и той, но вторият акцентира върху картината. И не само паспартуто допринася за това, и рамката е много по-хубава. Браво!

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря, СВЕТЛАНА! Да, много е важно рамкирането. Имам още един гоблен, който искам да променя, точно по същата причина. Засега ще почака обаче.

  9. #9

    Подразбиране

    Божеее, Вики, ти си успяла и два пъти да го рамкираш този гоблен, а моя още седи в шкафа и чака да го заведа за рамка....
    Втория вариант определено е по-добър и мисля че повече се приближава до предложението на Дименшън от опаковката на гоблена.

  10. #10

    Подразбиране

    Миме, ще си го рамкираш, не се притеснявай. Аз много харесвам предложенията на Дименшънс от обложките. Много ми помагат при рамкирането. Така имам цялостна идея и не се чудя какво да е паспартуто или рамката. Иначе все ми убягва нещо.

  11. #11

    Подразбиране

    DMC "Making lickle wishes"
    Едно гобленче, което ми е подарък от Ели (Tazzz), за което страшно много й благодаря! Стана много сладурско, макар да ме измъчи малко контура по мечето.



    А това е любимия ми детайл /Зайо се опитва да хване глухарчетата/

    Редактирано от Freeky : 09.12.2016 в 11:44.

  12. #12

    Подразбиране

    Наистина е мнооого сладурско

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Зайчето е голям сладур!!!!

  15. #15

    Подразбиране

    DMC “Making lickle wishes”, рамкиран.


Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •