Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 180
  1. #151

    Подразбиране

    Много хубаво моделче! Виждам, че си го шила на кръстче и е станало плътно и покривно. Никога не съм шила на цветна панама и не знам дали бих се справила, имайки предвид, че съм с висок диоптър. Например бялата панама ми е по-лесна от екрюто. Нещо да споделиш за черната?

  2. #152

    Подразбиране

    Наистина е голяма красота Щом е Дим няма начин да не ми хареса

  3. #153

    Подразбиране

    Благодаря! На мен не ми беше трудно, макар че и аз вече не виждам много, много. Сега започнах нов, на по-светла панама и мога да кажа, че дори повече се вглеждам отколкото с този на черната. Докато не пробваш няма как да знаеш.

  4. #154

    Подразбиране

    Голяма красота!

  5. #155

  6. #156

  7. #157

  8. #158

    Подразбиране

    Благодаря ви!
    Надявам се да донесе същата емоция и на бъдещата си притежателка. Дано да съм улучила вкуса й!
    Редактирано от Freeky : 27.02.2015 в 17:35.

  9. #159

    Подразбиране

    Браво много е хубав

  10. #160

    Подразбиране

    Нов облик на един от гоблените ми. Исках да изглежда по-свеж. Надявам се да ви хареса. Аз съм доволна от новия резултат!
    Преди:


    След:
    Редактирано от Freeky : 13.11.2015 в 17:12.

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Честито! Вторият вариант е много по-свеж, а паспартуто не изпъква и "извежда" гоблена на преден план. Много хубав!

  13. #163

    Подразбиране

    Ели,Ruse, благодаря ви! Точно този ефект търсех наистина. Старото паспарту малко ми "затваряше" гоблена.

  14. #164

    Подразбиране

    Виж, колко е важно как се оформя един гоблен! Не, че първият вариант не е бил хубав, добър е и той, но вторият акцентира върху картината. И не само паспартуто допринася за това, и рамката е много по-хубава. Браво!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря, СВЕТЛАНА! Да, много е важно рамкирането. Имам още един гоблен, който искам да променя, точно по същата причина. Засега ще почака обаче.

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •