Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Поръчка на Goblenset чрез Еконт

    Здравейте момичета!
    Тъй като вече имам няколко запитвания пускам темата за тези, които се интересуват.
    Ето трите гоблена, които си поръчах чрез куриер на Еконт.





    При следната процедура:
    1. Изпратих няколко и-мейла до Гобленсет, в които се уговорихме, че ще се направи доставка чрез куриер, на кои гоблени и долу-горе на коя дата.
    2. Отидох в офиса на Еконт с разпечатка на адреса на фирмата и гоблените, които искам да купя заедно с цените.
    3. Попълниха ми заявка и платих цената на гоблените по курс лея-лев за деня.
    4. На четвъртия ден си получих доставката и доплатих за куриерската услуга - 24.11 лв. и още една сума малко над 6 лв. за наложения платеж.
    и туй то............

  2. #2

    Подразбиране

    Може да се организира обща поръчка и разходите по доставката да се разделят на повече хора. Плюс това преди при поръчка над 650 евро имаше 10% отстъпка, а сега гледам, че пише отстъпката е за над 1800 леи. най добре е този който си кореспондира с тях да ги пита за отстъпките.

  3. #3

    Подразбиране

    Мила nellli, благодаря за подробните обяснения. Днес започнах да ги следвам стъпка по стъпка и се надявам много скоро и аз да имам няколко гобленчета от Гобленсет.

    Вече си имам гобленчета! Всичко мина по описаните стъпки, но с малко забавяне от Гобленсет.
    Редактирано от Michelle : 16.10.2010 в 19:28.

  4. #4

    Подразбиране

    искам да попитам дали някой си е поръчвал гоблени на Гобленсет от фирма "Дизайра 97" - мнения и впечатления за фирмата.

  5. #5

    Подразбиране

    Ами те май вече не предлагат гоблени на Гобленсет.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте!
    Имам подарък на Гобленсет но след като го разгрледах не можаш да разбера как се шие на кръсчета или гобленов бод.

  7. #7

    Подразбиране

    Гобленов. На гърба на картинката - има указания.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    А 1:1 ли са им схемите. Много дребна и твърда ми се вижда панамата. Според схемата мисля, че е 1:1, но на картинката по друг начин сякаш е представен бода. А с този норвежкия, който е показан никак не мога да си представя нещата. Но не съм и опитна гобленарка и сигурно звуча тъпо.
    Иначе поръчах ги в "Еконт" - много бързи и точни. За 2 дни дойдоха.

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    1:1 e.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •