Показване на 1 до 10 от 10

Тема: здравейте

  1. #1

    Подразбиране здравейте

    Здрасти, Аз съм Найден на 22 години. В интерес на истината се регнах тук преди няколко дни, за да мога да намирам схеми......... за мен баба ми и майка ми които шият, но незнам защо едва сега реших да ви кажа здрасти Мога да се похваля, че имам ушити 2 от преди 3-4 години, а на скоро приятелката ми ми каза, че било готино това което съм направил и Аз взех, че пак се запалих..... в същност така се озовах и тук

  2. #2

    Smile

    Здравей, много ми е приятно да те поздравя! Дерзай смело, поздрави

  3. #3

    Подразбиране

    Еееееее, браво бе Найденчо! Тази твоя приятелка ударила джакпота с тебе, добре дошъл сред нас, тук няма да скучаеш. И да продължаваш да шиеш, чуваш лище те следя, скоро да покажеш какво си изработил!

  4. #4

    Подразбиране

    Естествено, че ще го направя, но мисля първо да направя още 1, че като ще се излагам поне да е качествено

  5. #5
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Отново добре дошъл от мен Найден радвам се,че има сред нас и мъже който шият гоблени.
    Редактирано от Verche_98 : 11.03.2010 в 18:27.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошъл и от мен!Хубаво е,когато млади хора се вливат в нашите редици

  8. #8

    Подразбиране

    Добре дошъл сред нас Найдене. Де и мойте дъщери да си "найдат " такива зетове

  9. #9

    Подразбиране

    не мисля че шиенето на гоблени ме прави по добър от останалите за да искаш зетове като мен

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Добре дошъл и от мен!Хубаво е,когато млади хора се вливат в нашите редици
    eee млади млади колко да сме млади то вие сякаш не сте, все пак човек е на толкова на колкото се чувства или поне на колкото иска да бъде

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •