Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране Продавам Вилерови гоблени

    Здравейте, предлагам 2 гоблена с Вилерови конци.Купени са от Германия през 1977г. Размерите са : 118х90 и 81х40


    Цена: 4700лв. за ДВАТА !
    Телефон за контакти: 0878887451
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Post

    Мисля че тази тема не е за тук и няма кой да купи готови гоблени.Съжалявам но модераторите да се заемат
    с изтриването Както казват някой от нас на краставичар краставици.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз изтрих обява на този потребител от раздел Обяви, но човекът е упорит

  4. #4

    Подразбиране

    Като се замисля,колко много пари им иска ...Пейзажът е щампа и е шит с вълнени конци.Тоест не струва изобщо тази крупна сума,дори и да си намери клиент!

  5. #5

    Post

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Като се замисля,колко много пари им иска ...Пейзажът е щампа и е шит с вълнени конци.Тоест не струва изобщо тази крупна сума,дори и да си намери клиент!
    Не само това миличка ами нали и ние шием да си ги продава другаде ама то бива нахална работа .Модераторите го трият поста а те си го слагат в друга тема

  6. #6

    Подразбиране

    Питам се дали чрез него (нея) няма да можем и ние да продадем по някой гоблен.Ха-ха-ха...., даже и за по=малко пари. R34p3R търси и за нас клиенти, че имаме много гоблени за продаване.

  7. #7

    Post

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Питам се дали чрез него (нея) няма да можем и ние да продадем по някой гоблен.Ха-ха-ха...., даже и за по=малко пари. R34p3R търси и за нас клиенти, че имаме много гоблени за продаване.
    .Хахаха как добре го каза какво да кажем ние имаме по 20-30 гоблена може да отворим пазар

  8. #8

    Подразбиране

    Чудя се и се питам кой ли ще му ги купи!!!???Защо не отиде на би пазар да си ги продава.Да си пусне другаде обявата,ама трябва да плати,а пък и много ни ми изглеждат на Вилер,поне тези ,които познавам.

  9. #9

    Подразбиране

    БОЖЕ , БОЖЕ още ли продава това упорито другарче, ще умра от смях.Е, оставете го де, може и да продаде нещо тук

  10. #10

    Подразбиране

    Айде стига бе! 4700 лв това по старите пари ли, че се не сещам нещо

  11. #11

    Подразбиране

    нещо този Вилер който твърди че са не ми вдъхват доверие..... нагло е да пуска такива оферти в сайта - тук сме за да си помагаме и да си обменяме опит...... да не се налага да му показваме ние какво имаме да продаваме, че ще го зарамим

  12. #12

    Подразбиране

    Това е лошо изпълнение и не струва 2 лева.

  13. #13

    Подразбиране

    Това,което показваш няма нищо общо с кралското езеро на Вилер .Много е далеч и ако видеше оригинал,едва ли би си направила труда да го шиеш с тази комплектовка. Съжалявам ,че си се трудила толкова много.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi456 Виж мнение
    Всички знаете, че пазар за гоблени няма, можем поне да си ги разменяме, ако са ни омръзнали или резултата след ушиването им е различен от очакването ни.
    Аз предлагам "Кралското езеро" на Вилер. Комплектовка на "Милена стил", шит 1:4.
    изобщо не съм съгласна че пазар няма!
    Редактирано от nikoletais : 21.02.2012 в 11:17.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Очакваме повече информация относно развития пазар.Не се шегувам.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •