Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 55 от 55
  1. #46

    Подразбиране

    Бравооооооо, май това редуване е ефикасно- ще си споделиш ли системата, по която го правиш? И аз редувам горкото "Сиси" с един "Приказен мираж", но май втория ще го завърша първи...

  2. #47

    Подразбиране

    Системата работи безотказноЗапочнах Леврона но е пълен с единични бодчета и повече сменям цветове от колкото да шия, но като типично теле, не се оказвам лесно но трябва да призная, че ми писва защото съм припрян човек и "всичко трябва да се случва вчера". Като ми се събере повече си харесвам нещо средно голямо и го подкарвам ударно за 4-5 дни. После се връщам ва Леврон с нови сили за дребните елементчета. Само да уточня че Цветя в стъклена ваза е така разхвърляно шит именно по тази причина стремя се към по-трудните места а по-елементарните части оставям за почивка когато не шия друго паралелно...абе
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  3. #48

    Подразбиране

    малък напредък...
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  4. #49

    Подразбиране

    Почти завършени 2бр. рози
    Редактирано от desimitkov : 07.08.2010 в 19:15.
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  5. #50

    Подразбиране

    Е остава още толкова, но става прекрасна вазата с розите.
    zeza_v@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    Давай Деси, очите се плашат, ръцете-не!

  7. #52

    Подразбиране

    Много са хубави тези цветя, много са нежни. Не се отказвай ще стане страхотен, от сега си личи!

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desimitkov Виж мнение
    Ето и готовият Булат
    страхотна одежда си му избрала на Булат - разкошен е , а Леврона става много сполучлив.не те ли измъчват тези тъмни близки цветове

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rujanka Виж мнение
    страхотна одежда си му избрала на Булат - разкошен е , а Леврона става много сполучлив.не те ли измъчват тези тъмни близки цветове
    Като цяло Леврон-а върви леко но има цветове които и аз трудно различавам но върви. По сложно е натрупването на много цветове на малко място, в листенце роза има около 20-25 цвята и това бави доста но с куража от ваша страна и отстрана на мъжа вървим на пред
    Само се чудя колко още дреболии ще се родят преди края на този гоблен
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  10. #55

    Подразбиране

    Реклама:
    и
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •