Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Подразбиране Кошница за гоблени

    Здравейте,
    Моля някой да ми помогне ако има инфо по въпроса. Майка ми иска да ми направи подарък, кошница или кутия за гобленарските пособия, само че никъде не съм виждала такова чудо. Видях само в сайта на Милена стил. Ако някой е виждал някъде нещо подобно, ще се раздвам да сподели. Благодаря ви!

  2. #2

    Подразбиране

    Я погледни в сайта на Коутс / изделията на Милвард/ и в сайта на Милена стил. А също така и в магазина на ДМС в София имат, не точно кошници, но чанти за носене на ръкоделие. И в чуждите сайтове е пълно с такива пособия.

  3. #3

    Подразбиране

    Има и много красиви обикновени плетени кошници,които вършат много хубава работа и стоят красиво в дома.Аз например имам няколко малки,с капак и облечени с плат отвътре-които съм купувала от магазини за подаръци и които по начало са предназначени за пикник.Удобни са!

  4. #4

    Подразбиране

    Ако си от София срещу баня Мадара има едно магазинче за кашпи и плетени панери /най-общо казано/ собственичката е китайка продават невероятни неща.От там имам плетена кутия с капак, която върши чудесна работа.Правиш и една калъфка от вътре и готово.Мисля и на Стамболийски има подобен магазин
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  5. #5

    Подразбиране

    Бих ти предложила моята идея като значително по-евтин вариант от специалните кошници за ръкоделие: рибарско сандъче. Има го по ловно-рибарските магазини и преди 2 години струваше 20 лв. Може да не е толкова красиво, но пък е много удобно и практично. Аз го ползвам само за конци, но ти например можеш да държиш долу в ниската част схемата и гоблена, на двете средни нива да си подредиш конците, а в най-горното - да прибереш ножичка, резервни игли и др.аксесоари.



  6. #6

    Подразбиране

    Аз имам същото като на Маржи - много е удобно и практично.
    Дори ми го купиха от Сливен

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря за идейките, ще видим какво ще вземем.

  8. #8

    Подразбиране

    За уточнение цените на плетените съдове варират спрямо размера от 15-30 лв има и в Бриколаж и Домко и др. подобни магазини
    Това сандъче ми събра очите
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  9. #9

    Подразбиране

    сандъчето е прекрасно, просто ми останаха очите в него. ако искам да е по-красиво, макар че и така си е много добре, ще му залепя нещо в стил декупаж или някаква картинка от някой поизостанала подаръчна хартия например.

  10. #10

    Подразбиране

    Ползвам абсолютно същото сандъче от доста време,струваше ми 28 лв.,но многократно си изкара парите ,заради удобството ,което създава.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ya-ya Виж мнение
    Ползвам абсолютно същото сандъче от доста време,струваше ми 28 лв.,но многократно си изкара парите ,заради удобството ,което създава.
    Уа-уа, а откъде си купи твоето, от СтЗ ли? И на мен много ми хареса.

  12. #12

    Подразбиране

    Ето на какво се спрях в крайна сметка, момичета. Купено е магази "Мистър Гоблен" в Пловдив. Харесах си го по нета, пък една приятелка имаше път към София, та ми го купи и донесе. Доволна съм, най-вече защото аз си държа конците за гоблена в хартиени пликчета и така тъкмо си ги събирам. Изработката е добра, както и цената (това в кръга на шегата) - около 50-тина лева, но той ми е подарък от мама за спомен, така че.........всички са доволни.
    И благодаря на всички за идейките.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    А на рожденият ми ден ми подариха това, та както разбирате екипировката е пълна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Аз ползвам същото като на Марджи, само че отгоре е с две отделения - просто в магазина нямаха по-големи. Сега съм си поръчала от интернет кутия и картончета за конците, та наистина екипировката ще е пълна.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Някой може ли да ми каже къде бих могла да намеря цените на предлаганите кошници Милвард в сайта на Коутс. Предварителна благодаря!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •